Безкоштовна доставка від 1000 грн

Готель «Пшик». Таємниче вбивство капустою

Готель «Пшик». Таємниче вбивство капустою

Рік Пітерс

Є в наявності
270 грн.
Категорії: Читання, Середня школа
Артікул: 000217
Розміри: 145мм x 210мм x 18мм
Вага: 299г
Рік: 2021
Вік: 10+
Кількість сторінок: 180
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Рік Петерс
Перекладач: Наталія Карпенко
Ілюстратор: Федеріко Ван Люнтер

Опис

Тут немає спортивної зали. І басейну немає. Кімнати маленькі, старомодні й пропахлі пліснявою. Двері риплять, підлога скрипить, дзвіночок на вхідних дверях не працює, а люстра в ресторані не світить. Але тут зовсім не нудно.

Як привиди телефонують? Як щури можуть допомогти почистити зуби? Та, зрештою, звідки в номері 237 взявся труп... Пропонуємо читачам з’ясувати це!

 

Чому варто придбати:

·         Діти обожнюють гумористичні жахастики! І психологи підтримують їх у цьому захопленні, бо такі історії допомагають боротися з різноманітними страхами.

·         Є безліч причин, щоби стати фанатом чи фанаткою готелю «Пшик»: тут немає нічого ідеального. Якщо щось і працює, то якимсь дивом. Але що, як одного дня дива стане недостатньо?.. Запевняємо, юні читачі будуть в захваті від цієї книги та відчують себе справжніми детективами.

·         «Готель “Пшик”» — не тільки розважальна, але й терапевтична повість. Разом із головним героєм юний читач зрозуміє: ким та яким би ти не був, завжди знайдеться місце, де ти почуватимешся комфортно і захищено.

·         Видання стовідсотково сподобається фанатам дивакувато-містичної сімейки Адамсів та творчості Тіма Бертона!

 

Цікавий факт:

·         «Готель “Пшик”. Таємниче вбивство капустою» — неочікувана новинка від творчого дуету письменника Ріка Петерса та ілюстратора Федеріко Ван Люнтера, творців новорічного бестселера «Рік Санти».

 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Рік Пітерс
Рік
Пітерс

Рік Пітерс — нідерландський дитячий письменник. Разом з ілюстратором Федеріко Ван Люнтером створив книжки «Готель "Пшик". Таємниче вбивство капустою» та «Рік Санти».

Вас також можуть зацікавити