Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір із 4 книжок LEGO

Набір із 4 книжок LEGO

Є в наявності
980 грн.
1230грн.
Категорії: LEGO
Артікул: 100194
Розміри: 245мм x 320мм
Вага: 700г
Рік: 2022
Вік: 5+
Кількість сторінок: 32+32+32+24
Папір: офсет
Автор: LEGO

Опис

Приєднуйтеся до улюблених персонажів LEGO та застосовуйте свої фантастичні вміння!

До комплекту входять:

LEGO® Star Wars™ У пошуках дроїда-шпигуна 

Небезпечний мисливець за головами та його дроїд-шпигун вийшли на полювання! Твоє завдання — знайти їх. Але дроїд постійно змінюватиме свою подобу, доки ти його шукатимеш...

Ця книжка-пошуківка сповнена дивовижно детальних сцен із твоїми улюбленими персонажами з LEGO Зоряні війни. Коли ти відшукаєш мисливця за головами та його дроїда-шпигуна, лишиться ще чимало крутих цікавинок, аби знайти їх упродовж годин LEGO-веселощів! І ти навіть можеш використати свої деталі-цеглинки, щоб збудувати 9 різних моделей дроїда-шпигуна та гратися з ним!

LEGO® Star Wars™ Пригоди штурмовиків

Завжди цікавило, як це бути штурмовиком із LEGO Зоряні війни? Тоді не пропусти  нагоду дізнатися самому! Збери мініфігурку LEGO, розв’яжи головоломки та завдяки коміксу вирушай у міжгалактичні пригоди разом із елітними піхотинцями Імперії та Верховного порядку — неймовірними штурмовиками!

LEGO® Jurassic World™ Розважайся та малюй. Книжка зі стікерами

Незалежно від того, що ти обереш: ловити тиранозаврів, тренувати хижаків чи досліджувати дивовижний світ юрського періоду разом із Овеном Грейді та його друзями, у цій розмальовці зі стікерами LEGO® Jurassic World™ можливо все!

LEGO® Ninjago® Назустріч пригодам

Ну як, готові стати на захист світу Ніндзяґо від численних ворогів? Для виконання завдань вам знадобиться багато наліпок, а щедрою винагородою стане усвідомлення того, що ви допомагали ніндзя у їхніх таємних місіях!

 

Цікаві факти:

·         Конструктор LEGO має довгу історію. Компанія The Lego Group була заснована ще 1932 року й виготовляла дерев'яні іграшки! Натомість легендарні пластмасові цеглинки з'явилися у 1949 році. З того часу LEGO завойовував серця все більшої кількості дітей протягом багатьох поколінь, а 2000 року Британська асоціація продавців іграшок назвала цеглинку LEGO найзначущішою іграшкою XX століття!

·         У 2019 році ми стали офіційним видавництвом LEGO в Україні й щасливі, що можемо збільшувати армію фанатів легендарних цеглинок. І армію читачів, бо книжки з серії LEGO з коміксами, завданнями та наліпками чудово підходять читачам-початківцям.Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити