LEGO® Star Wars™ У пошуках дроїда-шпигуна

LEGO® Star Wars™ У пошуках дроїда-шпигуна

Є в наявності
350 грн.
Категорії: РОЗВИТОК та ДОЗВІЛЛЯ, LEGO
Артікул: 000138
Вага: 0.35кг
Рік: 2022
Вік: 7+ років
Кількість сторінок: 32
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: LEGO

Опис

Галактика у полоні терору!

Небезпечний мисливець за головами та його дроїд-шпигун вийшли на полювання! Твоє завдання — знайти їх. Але дроїд постійно змінюватиме свою подобу, доки ти його шукатимеш...Ця книжка-пошуківка сповнена дивовижно детальних сцен із твоїми улюбленими персонажами з LEGO Зоряні війни. Коли ти відшукаєш мисливця за головами та його дроїда-шпигуна, лишиться ще чимало крутих цікавинок, аби знайти їх упродовж годин LEGO-веселощів! І ти навіть можеш використати свої деталі-цеглинки, щоб збудувати 9 різних моделей дроїда-шпигуна та гратися з ним!


Чому варто придбати:

  • Книжка-пошуківка  «LEGO® Star Wars™ У пошуках дроїда-шпигуна» для найуважніших! Якщо ви хочете порадувати дитину незвичайною книгою, зверніть увагу саме на цю!
  • Усередині дитину чекають великі різнобарвні розгортки, тож доведеться гарно сконцентруватися та бути дуже уважним, аби нічого не пропустити.
  • Це ж зоряний віммельбух, а такі книжечки з сотнею деталей та персонажів можна розглядати годинами.
  • Доповненням до книги стане колекційна мініфігурка.

Цікаві факти:

  • Конструктор LEGO має довгу історію. Компанія The Lego Group була заснована ще 1932 року й виготовляла дерев'яні іграшки! Натомість легендарні пластмасові цеглинки з'явилися у 1949 році. З того часу LEGO завойовував серця все більшої кількості дітей протягом багатьох поколінь, а 2000 року Британська асоціація продавців іграшок назвала цеглинку LEGO найзначущішою іграшкою XX століття.

  • У 2019 році ми стали офіційним видавництвом LEGO в Україні й щасливі, що можемо збільшувати армію фанатів легендарних цеглинок. І армію читачів, бо книжки з серії LEGO з коміксами, завданнями та наліпками чудово підходять читачам-початківцям.Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити