Безкоштовна доставка від 1000 грн

Монстрологія для початківців, або Все, що треба знати про чудовиськ

Монстрологія для початківців, або Все, що треба знати про чудовиськ


Чи повірите ви, якщо ми скажемо, що монстри — зовсім не страшні? Навпаки, вони, так само як і ви, дуже люблять цукерки, часто гублять свою другу шкарпетку та наводять безлад, граючись в улюблені ігри. І навіть те, що монстри лячні на  вигляд — теж широко поширений міт. Ми вам скажемо по секрету: вони ті ще чепуруни й проводять багацько часу, вкладаючи своє різнобарвне хутро й хвіст та поліруючи ріжки до блиску.

Монстри доволі загадкові й не часто являються людям на очі, а коли це все ж стається — їхні бажання погратися часто сприймають за спробу напасти. Аби запобігти таким прикрощам, варто лише довідатися трошки більше про монстрів загалом, і в цьому вам допоможуть правильні книжки. З них ви дізнаєтеся про різновиди цих загадкових створінь, зможете спостерігати за їхнім буденним життям і, цілком імовірно, навіть подружитеся з монстром, що живе під ліжком. Тож поїхали!

І першою нашою зупинкою стане серія «Біллі та малі монстри».

Кумедні книжки з яскравими ілюстраціями познайомлять вас із боязким хлопчиком Біллі, який живе цілком звичайним життям та ділить кімнату з п’ятьма абсолютно незвичайними сусідами. Вони насправді маленькі монстри-бешкетники, які досить неочікувано та швидко стають для Біллі друзями. І от, замість лякати хлопчика ночами, вони допомагають йому долати страхи. Веселі та повчальні історії переконають вас, що монстри — геть не страшні, а численні картинки не дадуть занудьгувати під час читання.

Та історії про Біллі не єдині, де розповідається про справжню дружбу між людиною та монстрами, адже те саме ви знайдете й у книжці «Алекс і монстри. А ось і сеньйор Флат!».

Як ви гадаєте, де мешкають монстри? У глибинах шафи, під ліжком чи на горищі? Правильна відповідь — усюди. Утім, найнезвичнішою домівкою, безперечно, може похвалитися сеньйор Флат. Це маленьке створіння мешкало у справжній книзі монстрів! Але злий доктор Брут вигнав його звідти, тож тепер сеньйор Флат змушений жити зі звичайним хлопчиком Алексом, у кімнаті якого він опинився. Таке сусідство передбачає суцільний безлад у кімнаті, неочікувані знайомства та пригоди. Багато-багато пригод, чи не так, сеньйоре Флате? О ні, він знову кудись зник. Гайда шукати його разом!

Однак, якщо вам все ж не пощастило, і ви знайомі лише зі злими монстрами, ці книжки вам не допоможуть. Навряд вийде задобрити когось, хто хоче відкусити вашого носа чи перетворити вас на камінь. Але що ж тоді робити? Вам підкаже книжка «Полювання на монстрів для початківців».

Юний Джек, попри свою безпечну зовнішність, насправді досвідчений мисливець на монстрів. Звичайно, так було не завжди. Колись Джек був простим хлопчиною, який ходить до школи, вміє ділити у стовпчик і носить окуляри. Але несподівана зустріч з голодним орком, що намагався поласувати його тіткою, повністю перевернула життя хлопця. Тому, аби захистити себе та своїх близьких від небезпечних та зовсім не ввічливих чудовиськ, Джек був змушений стати мисливцем на монстрів. Тепер він щодня бореться із ними, вплутується в карколомні пригоди й усе ще носить окуляри. Якщо проблема Джека вам знайома, — хутчіш відкривайте книжку та дізнайтеся, як дати цьому раду. Легкий та веселий стиль оповіді, що супроводжується деталізованими ілюстраціями, точно допоможе вам побороти всіх злих чудовиськ по сусідству.

Як бачите, монстри бувають дуже різними. І в той час як деякі з них спокійно живуть та дружать із людьми, інші все ще прагнуть поласувати вашими тітоньками. Тож як зрозуміти — монстр хоче потоваришувати чи становить небезпеку? Легко! Відповіді ви знайдете в книжках: «Біллі малі та монстри», «Алекс і монстри. А ось і сеньйор Флат!» та «Полювання на монстрів для початківців». Відкрийте котрусь із них і пориньте в чудернацький та небачений раніше світ монстрології разом із головними героями!

 


Поширити: