MINECRAFT Першокласні дрібні споруди

MINECRAFT Першокласні дрібні споруди

Очікується
Орієнтовна дата надходження: 01.05.2024 (дата може змінюватись)
270 грн.
Категорії: MINECRAFT, Довідники
Артікул: 000443
Розміри: 215мм x 150мм
Рік: 2024
Вік: 10+
Кількість сторінок: 96
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Farshore

Опис

Прагнеш нових випробувань? Навчись будувати понад 20 першокласних дрібних споруд у Minecraft!

Ці епічні мініпроєкти прокачають твої навички з планування, будівництва та декорування найрізноманітніших споруд. Це і карусель, що працює на червоному камені, і повітряна куля у формі кубічної свинки, і тематична бухта-череп. У цьому посібнику є навіть гігантський вінтажний годинник, який роздає курей!

Відтворюй кожен дизайн крок за кроком завдяки схемам та детальним інструкціям, дізнавайся корисні поради з будівництва найдрібніших споруд та продумуй власні проєкти. У Minecraft і початківець, і досвідчений гравець завжди можуть навчитися чогось нового!

 

Чому варто придбати:

·         величезна кількість відгуків від батьків підтверджує, що саме книжки Minecraft залучили дітей до читання;

·         понад 20 епічних будівельних мініпроєктів, які розвивають творчі здібності та логічне мислення — з кожним будівництвом дитина отримуватиме нові унікальні знання;

·         розгорнуті схеми, секретні трюки та покрокові інструкції, щоб дитина почувала себе впевнено та отримувала очікувані результати;

·         книжка сприяє розвитку архітектурних здібностей, математичних і технологічних навичок;

·         Minecraft підвищує шанси дитини на успіх в навчанні та житті!

 

Цікаві факти:

·         Дослідження професорки інформатики Каліфорнійського університету Констанції Штайнкулер показало, що довідники Minecraft мотивують дітей читати тексти складнішого рівня.

·         Гра вчить працювати в команді, управляти ресурсами та дає основи програмування, розвиває творчі здібності та навички, що відповідають за високу продуктивність праці.

·         У 2013 середня школа імені Віктора Рудберга в Стокгольмі представила Minecraft як обов'язкову частину своєї навчальної програми для всіх 13-річних школярів. Викладачі розповідають, чому вчить дітей ця гра: «Вони дізнаються про проблеми екології, про створення предметів і навіть про те, як потрібно планувати майбутнє».

·         У 2016 році компанія Microsoft включила гру Майнкрафт до програми дослідження штучного інтелекту. Пізніше до неї  приєдналася і компанія Google, зацікавившись можливостями самонавчання штучного інтелекту від нуля до певного рівня. Гра виявилася чудовим інструментом для досягнення поставленого завдання і дійсно використовується в деяких освітніх закладах для навчання учнів — від традиційних навчальних дисциплін до образотворчого мистецтва та поезії.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити