Набір з п'яти довідників MINECRAFT

Набір з п'яти довідників MINECRAFT

Відсутня
1080 грн.
1350грн.
Категорії: Читання, MINECRAFT, Молодша школа, Середня школа, Довідники
Артікул: 100028
Розміри: 150мм x 215мм x 65мм
Вага: 1750г
Рік: 2019-2020
Вік: 10+
Палітурка: тверда
Папір: офсет

Опис

Найбажаніших набір книжок для юного геймера!

Збирайте повну бібліотеку справжнього профі та ставайте досвідченим знавцем дивовижних світів Майнкрафту. Ця колекція стане чудовим подарунком для найвідданіших фанатів гри.

 

До комплекту входять:

MINECRAFT Довідник Червоного каменю

Червоний камінь може здаватися просто вигаданим для гри магічним предметом, але насправді це потужний артефакт, що розкаже дітям, як працює електроніка.

MINECRAFT Довідник Дослідника

Розбираємося, як все влаштовано в Minecraft! Можливо, ви й не здогадувалися, та у Minecraft можна грати 2 способами: безладно виконувати завдання, щоб вижити й досягнути чогось… або робити те саме і, водночас, розвивати стратегічне мислення.

MINECRAFT Довідник Архітектора

Створювати самому легко! Варто лише почати. Більше жодних конфліктів із дитиною через згаяний час за екраном. Допоможемо гравцеві пустити в дію максимум можливостей кубічного світу та спрямувати сили на розвиток творчого потенціалу.

MINECRAFT Довідник Нижнього світу і Краю 

Нижній світ і Край — саме ті закутки гри, в яких безліч загадок та які безмежно приваблюють ваших маленьких гравців. І не дивно, виконати завдання у цих біомах означає стати вправним і досвідченим гравцем.

MINECRAFT Довідник чарів та зілля

Довідник покаже гравцям різні способи зачарувань, їхню взаємодію з різними предметами, а також ситуації, за яких ті чи інші чари стають максимально ефективними. Читачі дізнаються, як варити необхідні для різних типів захисту зілля та яке устаткування для цього знадобиться.

 

Чому варто придбати:

·         У довідниках зібрані поради й коментарі від самих розробників гри! Кожен фанат Minecraft радітиме корисним підказкам від експертів компанії Mojang.

·         Коли поради щодо використання ресурсів, виживання у небезпечних біомах та вдосконалення житла розкладені в голові по полицях — часу на досягнення мети витрачається значно менше!

·         «Довідник червоного каменю» робить електрику та електроніку в Minecraft зрозумілішими.

·         Уміння користуватися набутим досвідом навчить дитину шукати вихід зі скрутних ситуацій, а також приймати ефективні рішення у короткий термін.

·         «Довідник дослідника» розкаже вашим гравцям все про те, де знайти корисні ресурси, як створити міцні обладунки та захистити себе від ворожих мобів.

·         Довідник Архітектора поділено на три послідовні частини: «Проєктування», «Декорування», «Будівництво». Прочитав їх усі, ваш архітектор легко впорається зі складними ігровими конструкціями та почне створювати власні шедеври!

·         Завдання Довідника Нижнього світу і Краю: дати змогу дитині обмірковувати свої дії, зважати на ризики та й аналізувати ресурси перед тим, як вирушити у небезпечні експедиції грою!

·         У Довіднику чарів та зілля на читачів чекають покрокові інструкції, як зачаровувати предмети й отримувати різні ефекти, як накладати на спорядження таємні чари, які захищатимуть від ворожого вогню, завдаватимуть ще більшої шкоди у відповідь або дозволятимуть дихати під водою!

·         Знання усіх параметрів гри покращують навички виживання.

 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити