Безкоштовна доставка від 1000 грн

Казна-які історії школи Абияк

Казна-які історії школи Абияк

Луїс Секер

Є в наявності
250 грн.
тверда
250 грн.
тверда
200 грн.
e-book
Категорії: Читання, Молодша школа, E-Books
Артікул: 000378
Розміри: 130мм x 197мм
Вага: 300г
Вік: 6+
Кількість сторінок: 176
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Луїс Секер
Перекладач: Сергій Стець
Ілюстратор: Тім Гайтц

Опис

Перша книжка в серії про школу Абияк від сучасного класика американської літератури для дітей Луїса Секера.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО ШКОЛИ АБИЯК!

Ти познайомишся з БІБІ, яка швидше за всіх малює; з ДЖОНОМ, який читає тільки догори дриґом, МАЙРОНОМ, який став найкращим старостою класу, та СЕММІ, новеньким, який насправді виявився щуром.

Давай, заходь хутчіш, бо якщо спізнишся, МІС ҐОРФ перетворить тебе на яблу...

Ой, вибачай.

Над чудернацькими історіями ШКОЛИ АБИЯК посміялися вже понад дев'ять мільйонів читачів.

ТО ЧОГО ТИ ЧЕКАЄШ?

 

Чому варто придбати:

·         Історії про шкільні пригоди завжди відгукуються маленьким читачам, бо діти легко можуть співвіднести себе з персонажами цих історій. У кого в класі не було хлопчика, який ну ніяк не міг втриматися, щоб не смикнути сусідку за коси? Або дівчинки, яка більше за все на світі любила морозиво? От і ми про це!

·         Оповідання про школу Абияк сповнені гумору й трохи фантастичні, але водночас вони дуже щирі й повчальні. У такій своєрідній формі автор говорить з читачем про дуже важливі якості — чесність, справедливість, повагу і взаємодопомогу.

·         Кожна історія — коротка й самодостатня, тож ця книжка підійде як впевненому читачеві, так і маленькому непосиді, якому поки важко втримати увагу довше ніж кілька сторінок.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Луїс  Секер
Луїс
Секер

Луїс Секер — американський дитячий письменник, найбільш відомий за своєю серією книжок про школу Абияк та романом «Ями» (“Holes”). Усі ці твори були екранізовані за сценаріями, створеними самим автором. Певний час працював учителем молодших класів, тож його історії частково натхненні власним досвідом (хоч сам автор і каже, що досвід цей був досить нудний, тому йому довелося все вигадати).

Луїс — лавреат численних нагород, зокрема медалі Ньюбері 1999 року за «вагомий внесок в американську літературу для дітей», а також Національної книжкової премії з літератури для юнацтва (National Book Award for Young People's Literature).

Вас також можуть зацікавити