Безкоштовна доставка від 1000 грн

Я бачу! А ти? Невгамовний зоопарк

Я бачу! А ти? Невгамовний зоопарк

Відсутня
300 грн.
Категорії: Віммельбухи, ДОЗВІЛЛЯ, Малюкам
Артікул: 000068
Розміри: 270мм x 270мм x 9мм
Вага: 525г
Рік: 2018
Вік: 5+
Кількість сторінок: 36
Мова: українська
Папір: крейдований
Автор: Мануела Анкутічі
Ілюстратор: Мануела Анкутічі

Опис

Ні безладно розкиданим іграшкам у кімнаті!

Перед вами барвиста пошуківка, від якої просто нереально відірватися. Створила її Мануела Анкутічі, графічна дизайнерка, яка вміє бачити красу у повсякденних речах. 

Понад рік Мануела блукала блошиними ринками та барахолками Європи у пошуках цікавих дрібничок — маленьких іграшок, фігурок тварин, кольорових намистин, деталей конструкторів тощо. Згодом вона додала до цього різноманіття квіти, камінці, листя, чотири кілограми цукерок та перетворила свою химерну колекцію на яскравий зоопарк! 

 

Як працювати з книжкою:

·         Мануела Анкутічі створила «Я бачу!» поєднавши за кольорами і зібравши у цілісні картини різні предмети. На кожній розгортці є одна загальна фігура, складена із безлічі дрібних.

·         Незвичайні картини-схованки супроводжують веселі вірші із завданнями, які дуже влучно переклав відомий український поет та перекладач Юрій Бедрик.

·         Головне — бути дуже уважним у пошуку, а також добре рахувати! Адже в багатьох завдннях необхідно відшукати певну кількість персонажів або предметів.

 

Для чого ми видали «Я бачу! А ти? Невгамовний зоопарк»: 

·         Ця книжка-гра тренуватиме уважність та здатність до концентрації. Спочатку малюк доклатиме зусиль для пошуку, а згодом знаходитиме все спритніше.

·         Вона чудово підходить для сімейного дозвілля та дружніх веселощів. Заохочуйте якомога більше людей до спільної гри.

·         Завдання у книжці також сприятимуть розвитку мовлення дитини. Читайте разом веселі вірші із завданнями, а потім запропонуйте дитині детально описувати її знахідки. 

Уперед! Вигадуйте власні віршики, щоб загадати ще більше предметів для пошуку. А потім уважно придивіться до своїх іграшок і складіть нові картини власноруч!Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити