Безкоштовна доставка від 1000 грн

Мої каракульки

Мої каракульки

Ерве Тюлле

Є в наявності
250 грн.
Категорії: ДОЗВІЛЛЯ, Розмальовки
Артікул: 000002
Розміри: 240мм x 275мм x 8мм
Вага: 350г
Рік: 2016
Вік: 3+
Кількість сторінок: 64
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Ерве Тюлле
Ілюстратор: Ерве Тюлле

Опис

«Мої каракульки» – дотепна книга-розмальовка від геніального французького ілюстратора Ерве Тюлле.

Ви навіть не здогадуєтесь, на які дива здатна звичайна Каракулька в руках такого досвідченого майстра, як ваша дитина. Вона зможе нагодувати голодного монстра, загасити полум’я пожежі та приготувати смачні спагеті на вечерю. Скоріше хапайте цю книгу, олівці та гайда грати! Допоможіть Каракульці погладшати, вирости або з'їсти іншу каракульку. Книга «Мої каракульки» зовсім не схожа на традиційні розмальовки. Вона заохочує фантазувати, розвиває абстрактне та просторове мислення та розкриває творчий потенціал кожної дитини.

 

Чому варто придбати: 

·         «Мої каракульки» Ерве Тюлле – книжка-гра, що стане простором для розвитку уяви малюка і перших тренувань з малювання.

·         Домалювати до стеблинок закарлючки, аби вийшли квіти, чи провести на снігу лінії, які залишили лижі, або навіть доповнити портрет Мони Лізи – все це можна зробити на сторінках цієї книжки!

·         Починаючи із доповнення малюнків автора, маленькі митці поступово переходитимуть до самостійної творчості, вигадуючи нові й нові застосування каракулькам, аж поки не намалюють власні шедеври на тих сторінках, де на них вже зачекалися гарненькі рами.

·         Дошкільнята будуть у захваті від процесу доповнення книжки! А крім того, зможуть неабияк повеселитися у процесі, адже на весь світ відомий автор Ерве Тюлле (якого ми дуже любимо) наповнює гумором і яскравими барвами кожну дитячу книжку.

·         Книга рятує в будь-якій ситуації: вдома, у подорожі, в машині, в гостях у бабусі! Якщо є книга-гра Ерве Тюлле, мама може бути певна, що дитині буде чим зайнятися, а в неї буде вільний час)

·         Ця гра-розмальовка цікава дітям з 1,5 до 6 років! Якщо малюки 1,5-3 роки своїми закарлючками творять маленькі дива, то старші діти вже починають малювати свої світи і доповнювати історію, запропоновану автором! Не дарма цю розмальовку називають книгою майбутнього покоління дизайнерів, архітекторів і художників, адже в ній немає правил і меж  Усе в ній виходить красиво і "не досконало", (хоча це як подивитися)... як нам здається, ідеально і неперевершено!

Порада для мам: купуйте замість олівців масляну дитячу пастель (як на фото), з нею кожна дитина зможе малювати не гірше Ерве Тюлле. Завдяки їй, кольори будуть ще яскравішими і готово, з ілюстраціями Ерве Тюлле малюнок вашої дитини рівноправний конкурент!

 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Ерве Тюлле
Ерве
Тюлле

Ерве Тюлле — відомий французький письменник і художник, книжки якого змушують дитину повірити в диво і, до того ж, розкривають її творчий потенціал. Письменник входить в число найбільш затребуваних авторів у світовій дитячій літературі. Його книги, здатні зачаровувати, покликані розвивати уяву та кмітливість, а головне, вчити не боятися їх використовувати!


"Живі книги" Ерве Тюлле, це одночасно і книжки, і ігри, які допоможуть малюкові повправлятися у творчості. Діти дізнаються, що таке колір і геометричні фігури, завдання з книжок розвивають абстрактне і просторове мислення, вчать рахувати. Завдяки цим шедеврам письменник чотири рази ставав лауреатом різних літературних премій. Серед них — премія Чарівників (Sorcieres Prize) в 2011 році за найвідомішу «Живу книжку» з мільйонним тиражем. А слідом за нею улюблена багатьма «Живі Кольори», що отримала премію Pepite Prize of digital creation на фестивалі дитячої книги в Монтре і абсолютний хіт «Мої КАРАКУЛЬКИ».


На перший погляд може здаватися, що у цих книжках немає магії, лише хаотично розташовані великі та маленькі кружечки, плями фарби й нескладні завдання. Однак погодьтеся, що може бути веселіше за книжку, яку можна не тільки читати, а й розмальовувати, перевертати, мацати і натискати! Ми радимо її батькам, які мріють, щоб діти відчули себе чарівниками і не боялися виходити за межі, самостійно творити дива. Обережно: ці книги затягують не гірше за найновіші електронні іграшки!

Вас також можуть зацікавити