0
0
Ваш кошик
0,00 грн
ПН-ПТ 09:00-19:00, СБ 10:00-17:00
0 (800) 30 90 03

Коронавірус. Книга для дітей


Пандемія коронавірусу — серйозне випробування для всього світу. І однією з найбільш вразливих частин населення у цій ситуації є діти. Вони стали заручниками незвичних та незрозумілих для них обставин. Змінилися їхні щоденні ритуали та розпорядок дня. 

Пояснити ситуацію та заспокоїти дітлахів покликана книжка, що вийшла 7 квітня у британському видавництві Nosy Crow.

Простою мовою вона відповідає на запитання, які цікавлять дітей віком від 5 до 9 років: «Що таке коронавірус? Як він передається? Що станеться, якщо його підхопити? Чи є ліки від коронавірусу? Чому деякі заклади, в які ми зазвичай ходимо, закриті?»

Видавці Nosy Crow запросили до створення книжки всесвітньо відомого ілюстратора Акселя Шеффлера, який охоче доєднався і проілюстрував безкоштовне інформаційне видання, яке пояснює дітям, що таке коронавірус у найкоротший термін. Консультантом виступив фахівець Лондонського інституту гігієни та тропічної медицини професор Ґрехем Медлі. Попри велике навантаження, він переглянув книгу, і його пропозиції, разом із рекомендаціями від очільників молодших навчальних закладів та дитячого психолога, були включені до остаточної версії книги.

Автори книги сподіваються, що вона надасть психологічну та інформаційну підтримку дітям та їхнім батькам і допоможе відповісти на складні запитання у важкі часи.

Видавництво «АРТБУКС» не могло залишатися осторонь такої ініціативи. З 2015 року команда «АРТБУКС» опікується дитячою літературою й активно знайомить українських читачів із відомими у світі авторами й ілюстраторами. Зокрема у 2017 році ми видали серію книжок для дошкільнят з ілюстраціями Акселя Шеффлера, персонажі якої підкорили серця багатьох маленьких читачів та їхніх батьків.

На початку роботи видавництва, наша команда ставила собі за мету видавати такі книжки, які б, у першу чергу, допомагали мамам і татам задовольняти потреби своїх дітей, полегшували та покращували процес навчання та дозвілля дитини. Ми продовжуємо керуватися цим принципом добираючи видання для своїх наймолодших читачів і саме тому долучилися до розповсюдження цієї книжки.

Видавництво «АРТБУКС» видає «Коронавірус. Книга для дітей» українською мовою із просвітницькою метою і прагне цим допомогти маленьким читачам краще впоратися із вимушеним перебуванням на карантині, а дорослим — легко та якісно пояснити малечі, що таке коронавірус та обґрунтувати вжиті щодо цього явища заходи.

З дозволу правовласника, «АРТБУКС» є видавцем цієї книжки в Україні й друкує наклад видання, а також публікує електронну версію для самостійного завантаження на сайті видавництва. Ми хочемо переконатися, що ця книга буде доступною для кожної дитини та родини, і тому видання пропонується абсолютно безкоштовно всім, хто хоче її прочитати. 

До кожного замовлення на сайті ми також додаємо безкоштовний друкований примірник цієї книжки.

Ви можете завантажити свою цифрову книжку тут, або читати онлайн на нашому сайті: