Безкоштовна доставка від 1000 грн

Моя перша Енциклопедія DOCs. У лікаря

Моя перша Енциклопедія DOCs. У лікаря

Стефані Леду

Відсутня
250 грн.
Категорії: Енциклопедії, Енциклопедії
Артікул: 000082
Розміри: 195мм x 200мм x 7мм
Вага: 215г
Рік: 2018
Вік: 2+
Кількість сторінок: 28
Мова: Українська
Папір: меловка
Автор: Стефані Леду
Ілюстратор: Ю. Каролін

Опис

Чи може книга врятувати життя? Так! Ми в це віримо!

Саме тому видавництво Артбукс випустило енциклопедію для наймолодших «У лікаря».

Увесь прибуток від продажу книги ми передаємо у благодійний фонд «Твоя опора», під опікою якого знаходиться 12 дитячих будинків та понад 1000 дітей.

Хто такий педіатр? Навіщо чистити зуби? В якому випадку треба звертатись до швидкої допомоги та як проходить операція? Ця книжка пояснить дитині, що лікарів не треба боятися. Що люди в білих халатах допомагають нам видужувати й піклуватися про здоров’я.

 

Чому варто придбати:

·         Енциклопедія  «У лікаря» – найкращий старт для знайомства з медичною темою.

·         28 сторінок великих ілюстрацій та коротких текстів пояснять дитині, що лікарі – це не страшно. А професія медика – надзвичайно важлива і шанована.

·         І хто знає, може років через двадцять ваша дитина складе клятву Гіпократа, подякувавши вам за першу енциклопедію. А гонорари медиків на той час, однозначно виростуть – тут ми й не сумніваємося! 

 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Стефані Леду
Стефані
Леду

Стефані Леду — французька ілюстраторка. Вона вивчала мистецтво в Пеннінгені, а потім у Métiers d'arts. З 1975 року Леду почала працювати ілюстраторкою: спершу зосередилася на рекламі, а потім створювала комікси для Bayard. З 1996 року потрапила до видавництв і дитячих журналів, зокрема була авторкою розділу із зображеннями у журналі Toupie Milan Presse.

Згодом Леду розпочала співпрацю із журналом про тварин Wapiti і захопилася документалістикою. Це сприяло її співпраці з одним видавництвом. Наразі вона вже створила понад 200 книжок, зокрема 100 з них входять до колекції Mes p'tits docs, яка заохочує дітей до читання та передачі знань.

Вас також можуть зацікавити