Черепашка

Черепашка

Очікується
Дата надходження: 06.03.2023
370 грн.
Категорії: Комікси, Читання, Молодша школа, Середня школа
Артікул: 000360
Розміри: 220мм x 295мм x 10мм
Вага: 445г
Рік: 2023
Вік: 7+
Кількість сторінок: 60
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Лорена Альварез
Перекладач: Микита Янюк

Опис

Ласкаво просимо до дивовижного світу «Нічних вогників»!

Під час екскурсії до місцевої багновиці Сенді випадково знаходить порожній черепашачий панцир. Заглянувши всередину, вона раптово переноситься у новий магічний вимір.

Панцир — це насправді природничий музей, заповнений скульптурами, малюнками та книгами. Але один з малюнків не завершений, і загадковій мешканці музею потрібна допомога...

Історії Лорени Альварез — це лячна, дивна і чарівна суміш, сповнена краси. У її вигадливих сюжетах переплітаються нестримна уява, сумнів, радість від творчості, мрії та прагнення. Тих, хто вже прочитав перший комікс Лорени «Нічні вогники», чекає геть нова пригода Сенді, шкільна екскурсія та знайомство з черепахою на ім'я Гікотея!


Чому варто придбати:

  • Дівчинка потрапляє у світ, що існує завдяки уяві та допитливості, та ось він поступово зникає... Чарівна історія, що покаже читачам справжню цінність хоробрості розвиватися та дізнаватися нове.
  • «Черепашка» розкаже про переживання сумнівів у власних силах, втрату прагнення до пізнання, а ще — як круто віднайти це все знову.
  • Барвисті ілюстрації, що чіпляють око та захоплива історія точно не дадуть відірватися від читання!
  • Для фанатів малювання і творчих особистостей!


Цікаві факти:

  • Авторка Лорена Альварез народилася і виросла у місті Богота в Колумбії, тому її твір сяє кольорами рідного міста та насичений атмосферою католицької школи, до якої вона ходила в дитинстві.
  • Закінчила Національний університет Колумбії за спеціальністю «Графічний дизайн і мистецтво», відтоді ілюструє дитячі книжки, незалежні видання, рекламу та журнали про моду. З 2008 року Лорена долучилася до лялькового клубу експериментального та візуального мистецтва «La Procesión».
  • Перед вами другий мальопис талановитої авторки зі світу «Нічних вогників».
Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити