Безкоштовна доставка від 1000 грн

Арістотель і Данте розкривають таємниці всесвіту

Арістотель і Данте розкривають таємниці всесвіту

Бенджамін Аліре Саенс

Є в наявності
360 грн.
450
тверда
360 грн.
450
тверда
440 грн.
550
лімітована
280 грн.
e-book
Категорії: ДОРОСЛИМ, Старша школа , Дорослі, Young adult, 16+, E-Books, ЛГБТ книги
Артікул: 000451
Розміри: 210мм x 140мм
Вага: 450г
Рік: 2024
Кількість сторінок: 352
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Бенджамін Аліре Саенс
Перекладач: Альона Крупка

Опис

Young adult роман про довіру, відданість, дружбу й кохання.

Данте вміє плавати, Арі — ні. Данте впевнений у собі, уміє висловлювати власні думки й не боїться цього робити. Арі важко добирати слова, а ще його роздирає невпевненість у собі. Данте багато думає про поезію і живопис. Арі багато думає про старшого брата, який сидить. Здавалося б, Данте з його унікальним баченням цього світу — останній серед тих, хто міг би пробити стіну, яку вимурував довкола себе Арі.

Проте їхні стежки випадково перетинаються, а потім і переплітаються. Хлопці разом читають, міркують уголос, мріють, сміються. Вчать один одного нових слів і починають переосмислювати буття. А ще разом вони з’ясовують, що всесвіт — величезна й складна штука.

Майстер художнього слова, прозаїк Бенджамін Аліре Саенс проникливо змальовує історію двох хлопців на шляху дорослішання та пізнання самих себе. Події книжки відбуваються наприкінці 80-х в Ель-Пасо, штат Техас, неподалік кордону США й Мексики. 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Бенджамін  Аліре Саенс
Бенджамін
Аліре Саенс

Бенджамін Аліре Саенс – лауреат премії ПЕН / Фолкнер і Американської літературної премії за твори для дорослих. За роман He Forgot To Say Goodbye отримав премію Томаса Рівери «За найкращу мексикансько-американську дитячу книжку» і головну Літературну премію південно-західних штатів. Last Night I Sang to the Monster увійшла до десятки найкращих книжок для молоді за версією Американської асоціації бібліотек, а роман Sammy and Juliana in Hollywood був фіналістом Книжкової премії Los Angeles Times. Колишній стипендіат премії Воллеса Е. Стеґнера з поезії. Також Саенс є професором кафедри творчого письма Техаського університету в Ель-Пасо. 

У 2023 році вийшла однойменна екранізація його твору «Арістотель і Данте розкривають таємниці всесвіту».

Вас також можуть зацікавити