Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір із п'яти пригод Тіммі Тоббсона

Набір із п'яти пригод Тіммі Тоббсона

Єнс І. Ваґнер

Відсутня
1199 грн.
1500грн.
Категорії: Читання, Молодша школа
Артікул: 100159
Розміри: 190мм x 255мм x 100мм
Вага: 1400г
Рік: 2021
Вік: 7+
Кількість сторінок: 96+96+96+160+160
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Єнс І. Ваґнер

Опис

Поринь у захопливий світ пригод разом з юними дослідниками! 

Це пригодницькі історії з яскравими ілюстраціями, що мають не лише декоративну функцію — на них заховані підказки до загадок, які читач розгадуватиме разом із головними героями. До того ж, у кінці кожного видання міститься добірка цікавих енциклопедичних фактів та практичні завдання!

 

До набору входять:

Родинна таємниця

Таємниче повідомлення у старовинній книзі змушує Тіммі та його друзів відправитися у неймовірну подорож. Вони мають розгадати таємницю, яка назавжди змінить їхні життя — вони стануть «Юними дослідниками»!

Загублене намисто

Хтось зухвало краде дорогоцінності просто серед білого дня! І немає жодних здогадів, хто це. Але коли зникає родинна реліквія, «Юні дослідники» вирушають на пошуки Крадія-невидимки.

Тінь і золота кімната

Тіммі та його друзі протистоять талановитому злочинцеві, відомому як Тінь. На карту поставлено дуже багато — вони мусять повернути найвідоміший з викрадених артефактів усіх часів!

Легенда «Зореплавця»

Розгадайте легенду й відшукайте скарб Лоттерлулу, надзвичайно винахідливого пірата, що витратив чимало зусиль, аби залишити у таємниці його місцезнаходження! Захоплива історія про пошуки скарбів, повна загадок і небезпек.

Спадок винахідника

Всесвітньо відомий винахідник зникає за загадкових обставин, залишаючи за собою підказки до добре прихованої таємниці. У гонці з часом персонажі сподіваються розкрити та зберегти спадщину винахідника, тоді як давній і потужний ворог повертається, він не зупиниться ні перед чим, аби випередити друзів…

 

Чому варто придбати:

·         Це пригодницькі історії з яскравими ілюстраціями, що мають не лише декоративну функцію — на них заховані підказки до загадок, які читач розгадуватиме разом із головними героями.

·         У кінці кожного видання міститься добірка цікавих енциклопедичних фактів, а також практичні завдання!

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Єнс   І. Ваґнер
Єнс
І. Ваґнер

У 1980-х роках Єнс І. Ваґнер був дитиною, що пережила підйом комп'ютерних та відеоігор. Незабаром він виявив, що грає в ігри так часто, як тільки може, іноді від світанку до пізньої ночі. Лише одна книжкова серія під назвою Get a Clue могла відірвати його від екрана комп'ютера. Спостерігаючи за тим, як останніми роками діти все частіше користуються смартфонами, Ваґнер вирішив створити книжкову серію для сучасного молодого покоління, яка б зробила для них те саме, що «Знайди підказку» зробила для нього.

Сага про Тіммі Тоббсона — це його дебют.

Вас також можуть зацікавити