Битва за місто

Битва за місто

Є в наявності
280 грн.
Категорії: Читання, Дошкільнята, Читання малюкам
Артікул: 000314
Розміри: 260мм x 250мм x 8мм
Вага: 450г
Рік: 2022
Вік: 3-6
Кількість сторінок: 36
Палітурка: тверда
Мова: українська
Автор: Володимир Чернишенко
Ілюстратор: Тетяна Копитова

Опис

«Битва за місто» — книжка, яка народилася під час війни та стала для команди АРТБУКС своєрідним символом надії на якнайшвидшу перемогу.

Вона покликана допомогти дітям, які всупереч власної волі стали учасниками цієї несамовитої війни, повірити у те, що світло переможе темряву, а зло обов’язково буде покаране.

 

Чому варто придбати:

·         Книжечка стане для батьків справжнім помічником та допоможе їм обговорити зі своїми дітлахами болючі теми війни.

·         Віршований виклад тексту легко запам‘ятається маленьким читачам, а зворушливий сюжет неодмінно відгукнеться кожному та вразить до глибини душі.

·         У виданні використано художній прийом героїзації персонажів, який має на меті вселити маленьким читачам віру у світле майбутнє та допомогти їм побороти нав’язливі негативні думки.

·         «Битва за місто» — це майстерне поєднання щемливих ілюстрацій Тетяни Копитової та проникливого тексту талановитого Володимира Чернишенка, який він написав під враженням від буремних подій цієї страшної весни.Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити