Безкоштовна доставка від 1000 грн

Битва за місто

Битва за місто

Володимир Чернишенко

Є в наявності
195 грн.
280грн.
Категорії: Читання, Дошкільнята, Малюкам, Читання малюкам
Артікул: 000314
Розміри: 260мм x 250мм x 8мм
Вага: 450г
Рік: 2022
Вік: 3+
Кількість сторінок: 36
Палітурка: тверда
Мова: українська
Автор: Володимир Чернишенко
Ілюстратор: Тетяна Копитова

Опис

«Битва за місто» — книжка, яка народилася під час війни та стала для команди АРТБУКС своєрідним символом надії на якнайшвидшу перемогу.

Вона покликана допомогти дітям, які всупереч власної волі стали учасниками цієї несамовитої війни, повірити у те, що світло переможе темряву, а зло обов’язково буде покаране.

 

Чому варто придбати:

·         Книжечка стане для батьків справжнім помічником та допоможе їм обговорити зі своїми дітлахами болючі теми війни.

·         Віршований виклад тексту легко запам‘ятається маленьким читачам, а зворушливий сюжет неодмінно відгукнеться кожному та вразить до глибини душі.

·         У виданні використано художній прийом героїзації персонажів, який має на меті вселити маленьким читачам віру у світле майбутнє та допомогти їм побороти нав’язливі негативні думки.

·         «Битва за місто» — це майстерне поєднання щемливих ілюстрацій Тетяни Копитової та проникливого тексту талановитого Володимира Чернишенка, який він написав під враженням від буремних подій цієї страшної весни.Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Володимир Чернишенко
Володимир
Чернишенко

Володимир Чернишенко — український перекладач, письменник, доктор біологічних наук. Він переклав книжки Редьярда Кіплінґа, зокрема «Легенди з Книги Джунґлів»,  «Такі собі казки»,  «Казки на всі смаки»,  «Сталкі та його Команда». Також працював над перекладами серії  «Дівчатка Джаклін» письменниці Джаклін Вілсон та книжок Едіт Несбіт, Сюзен Кулідж, Пола Ґелліко, Шил Сільверстейн. Крім того, Чернишенко 2012 року організовував Кіплінґ-фест у Вінниці, а 2013-го — у Києві.

Вас також можуть зацікавити