Безкоштовна доставка від 1000 грн

Велетенський набір із 6 книжок

Велетенський набір із 6 книжок

Є в наявності
1399 грн.
1800грн.
Категорії: Енциклопедії, Енциклопедії
Артікул: 100079
Розміри: 245мм x 295мм x 65мм
Вага: 2640г
Вік: 5+
Кількість сторінок: 16 сторінок у кожній книзі
Палітурка: тверда
Мова: український
Папір: офсет
Перекладач: Марта Сахно, Олексій Кондратюк, Ганна Кирієнко
Ілюстратор: Фабіано Фіорін

Опис

ДИВОВИЖНИЙ НАБІР популярних серед дітей енциклопедій з величезними розгортками!

Завдяки сторінкам, що розгортаються, можна розглянути приголомшливі світи в усіх подробицях.

Гігантські розгорти кожної книги справляють незабутнє враження на маленьких дослідників. Діти легко запам'ятовують цікаві та важливі факти, а потім дивують бабусь, дідусів і друзів своєю ерудицією.

А деякі факти здивують навіть дорослих! 

Приголомшливі ілюстрації нікого не залишать байдужими. Продумана подача інформації познайомить дитину з чудовим світом нових знань, якими вона пишатиметься!

 

До набору входять:

·         Велика книга зірок і планет

·         Велика книга комах і не тільки

·         Велика книга тварин

·         Велика книга морських мешканців

·         Велика книга динозаврів

·         Велика книга про тіло

 

Чому варто придбати:

·         Корисний подарунок, який вразить КОЖНУ дитину! Турбуватися та радувати дітей - легко!

·         «Велика книга зірок і планет» розповість про дива космосу — від Сонця та планет у нашій Сонячній системі, до масивних зірок, безмежних галактик і ще багато чого іншого.

·         «Велика книга морських мешканців» розвиває навички дослідника: дитина навчиться порівнювати та класифікувати тварин, дізнається, яка тварина найбільша, яка найменша, найдовша і найважча серед усіх морських мешканців.

·         «Велика книга комах і не тільки» розповість маленьким дослідникам про найсильніших, найдовших, найважчих комах, познайомить з невидимими та смертоносними видами, а також навчить порівнювати та класифікувати їх.

·         «Велика книга тварин» допоможе пробудити в дитині інтерес до тварин, познайомить найбільшими, яка найменшими, найдовшими та найважчими тваринами.

·         «Велика книга динозаврів» розповість юним дослідникам про розміри, харчування, а головне — про дивовижні особливості кожного зі згаданих тут динозаврів.

·         «Велика книга про тіло» окрім велетенських схем із будовою, має безліч фактів на кожній сторінці, які покажуть дитині взаємозв’язок між харчуванням, фізичним станом і функціями організму. А після прочитання всієї книжки, в кінці на дитину чекатиме вікторина!

 

Цікаві факти:

·         Ілюстратор Фабіано Фіорін здобув ступінь магістра у Венеціанському державному художньому інституті й малює вже понад 30 років. І хоча він починав свою кар’єру як карикатурист та дизайнер коміксів, згодом перейшов до ілюстрування дитячих книжок.

·         Його роботи було відзначено на багатьох міжнародних конкурсах, і зараз Фабіано співпрацює із найбільшими видавцями, такими як Mondadori, Usborne, Oxford University Press та іншими.

·         Останнім часом італієць експериментує із новими методами комунікації через живопис, створюючи альтернативний всесвіт, де жінки є головними героїнями.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити