Шусть і Шуня. Випав сніг

Шусть і Шуня. Випав сніг

Аксель Шеффлер

Відсутня
250 грн.
Категорії: Читання, Новорічні, Дошкільнята, Малюкам, Читання малюкам
Артікул: 000060
Розміри: 225мм x 225мм x 8мм
Вага: 0.31кг
Рік: 2017
Вік: 0-6 років
Кількість сторінок: 26
Мова: українська
Папір: крейдяний
Автор: Аксель Шеффлер
Ілюстратор: Аксель Шеффлер

Опис

Опис:

Шусть і Шуня полюбляють гуляти, коли сніжить, але ніяк не можуть домовитись, якого ж сніговика зліпити. Дізнайся, як друзі помирилися, в прекрасній історії про вміння розважатися разом.
Шусть і Шуня — двійко друзів, зайчик та мишка. Вони дуже люблять гратися, та час від часу у них трапляються суперечки. Чудово ілюстровані з простими та зрозумілими текстами, ці історії не лише розважать малюків, а й сформують у них корисні соціальні навички. Шусть і Шуня ­— герої цілої серії бестселерів, що в оригіналі мають назву Pip and Posy. Хрещеним батьком наших нових веселих друзів в Україні став відомий перекладач Володимир Чернишенко («Спи міцно, моє будівництво», «Потяг-Дрімотяг»).

Чому варто придбати:

  • Герої історії «Шусть і Шуня. Випав сніг» подають чудовий приклад малюкам. Разом із Шустем і Шунею дітки вчаться ділитися, не битися, не ображатися, прощати, миритися і легко засинати.
  • Найатмосферніша зимова історія, яка стовідсотково сподобається Вашому малюку!

Цікаві факти:

  • Шусть і Шуня — герої цілої серії бестселерів. В Англії їх звуть Pip and Posy. У серію входять не лише короткі розповіді, а й книжка з завданнями «знайди та назви».
  • Грандіозна новина для всіх фанатів пухнастих героїв: у 2021 має вийти мультсеріал про пригоди Шустя і Шуні!


Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Аксель Шеффлер
Аксель
Шеффлер
Інші книги автора

Аксель Шеффлер — німецький художник-ілюстратор та автор дитячих книжок. Отримав художню освіту у Великобританії, де зараз і мешкає. Крім власної серії «Шусть і Шуня», Аксель проілюстрував книги відомих дитячих письменників, зокрема Джулії Дональдсон (серія про Ґруфало, «Місце на мітлі», «Зоґ», «Равлик і кит» та багато інших). 

Докладний опис
Вас також можуть зацікавити