Безкоштовна доставка від 1000 грн

Прогулянка. Віммельбух

Прогулянка. Віммельбух

Доро Ґьобель

Відсутня
350 грн.
Категорії: Віммельбухи, Малюкам
Артікул: 000040
Розміри: 260мм x 335мм x 11мм
Вага: 475г
Рік: 2017
Вік: 0+
Кількість сторінок: 10
Мова: українська
Папір: картон
Автор: Доро Ґьобель
Ілюстратор: Петер Кнорр

Опис

Рано-вранці Пауль, його сім'я та друзі вирушають із міста.

На них чекає день пригод, наповнений маленькими та великими історіями. Гайда з ними весело гуляти на природі. Гортаючи цей віммельбух ми побуваємо в гостях у пасічника та вівчаря, побачимо корів на пасовищі, зазирнемо у табір індіанців та влаштуємо чудове вечірнє свято з грилем!

 

Чому варто придбати:

·         Віммельбух із гарними ілюстраціями — запорука кількох вільних хвилин для мами, адже його так цікаво розглядати!

·         Над цією книжкою працювало подружжя ілюстраторів з Німеччини, Доро Ґьобель та Пітер Кнорр. Їхні віммельбухи, як-от «Прогулянка» та «Річкова пригода», мають детально промальовані ілюстрації. Вони надзвичайно реалістичні й здатні розказати нам дуже цікаві історії.

·         Гортаючи цей віммельбух ви побуваєте в гостях у пасічника та вівчаря, полічите корів на пасовищі, зазирнете у табір індіанців та відвідаєте вечірнє свято на свіжому повітрі!

·         Від захопленого споглядання малюк поступово переходитиме до впізнавання та осмислення, тож йому можна запропонувати відшукати певних героїв або тваринок, полічити когось або разом описати, що відбувається на сторінках. Таким чином відпочинок із книжкою перетвориться на навчання в ігровій формі.


Цікаві факти:

·         0–2 роки. Починайте гру з одного розвороту, щоб малюк не втомився від надміру інформації. Ознайомтеся з темою книжки, зверніть увагу на її розмір та колір. Показуйте та чітко називайте предмети та персонажів. Так дитина вивчатиме навколишній світ і розвиватиме словниковий запас. Різні історії за одним розворотом можна вигадувати протягом цілого тижня.

·         3 роки. У цьому віці дитина здатна сприймати більшу кількість інформації, довше зосереджуватися. Ви можете разом вигадувати вже складніші історії, а також згадувати і знаходити героїв, про яких йшлося раніше. Так малюк буде тренувати пам’ять і уважність. Придивляйтеся до дрібниць. Вони наштовхують на нові сюжети. Потроху починайте рахувати: запропонуйте малюку визначити, скільки на сторінці мавпочок або жовтих машин.

·         4 роки. Від простої лічби можна переходити до складніших задач. У цьому віці дитині важливо навчитися встановлювати причинно-наслідкові зв’язки та розвивати емоційну сферу. Якщо на сторінці зображена якась складна ситуація чи прикрий випадок запропонуйте дитині самотужки знайти вихід, але будьте готові підказати кілька можливих варіантів.

·         5–6 років. Уміння складати розповідь за малюнками — важливий показник готовності до школи. Мотивуйте дитину до створення власної історії. Придумайте їй назву та запишіть. Звертайте увагу на те, чим цікавиться малюк і про що фантазує. Допомагайте розвивати словниковий запас, підказуючи синоніми! Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Доро Ґьобель
Доро
Ґьобель

Доро Ґьобель — німецька ілюстраторка. Разом зі своїм чоловіком Пітером Кнорром вона створює дитячі книги та розробляє дизайн обкладинок. У цієї талановитої пари двоє дочок.

Вас також можуть зацікавити