Прогулянка. Віммельбух

Прогулянка. Віммельбух

Доро Ґьобель

Відсутня
350 грн.
Категорії: Віммельбухи, Малюкам
Артікул: 000040
Розміри: 260мм x 335мм x 11мм
Вага: 0.475кг
Рік: 2017
Вік: 0-5 років
Кількість сторінок: 10
Мова: українська
Папір: картон
Автор: Доро Ґьобель
Ілюстратор: Петер Кнорр

Опис

Рано-вранці Пауль, його сім'я та друзі вирушають із міста. На них чекає день пригод, наповнений маленькими та великими історіями. Гайда з ними весело гуляти на природі. Гортаючи цей віммельбух ми побуваємо в гостях у пасічника та вівчаря, побачимо корів на пасовищі, зазирнемо у табір індіанців та влаштуємо чудове вечірнє свято з грилем!

Чому варто придбати:

  • Віммельбух із гарними ілюстраціями — запорука кількох вільних хвилин для мами, адже його так цікаво розглядати!

  • Над цією книжкою працювало подружжя ілюстраторів з Німеччини, Доро Ґьобель та Пітер Кнорр. Їхні віммельбухи, як-от «Прогулянка» та «Річкова пригода», мають детально промальовані ілюстрації. Вони надзвичайно реалістичні й здатні розказати нам дуже цікаві історії.

  • Гортаючи цей віммельбух ви побуваєте в гостях у пасічника та вівчаря, полічите корів на пасовищі, зазирнете у табір індіанців та відвідаєте вечірнє свято на свіжому повітрі!

  • Від захопленого споглядання малюк поступово переходитиме до впізнавання та осмислення, тож йому можна запропонувати відшукати певних героїв або тваринок, полічити когось або разом описати, що відбувається на сторінках. Таким чином відпочинок із книжкою перетвориться на навчання в ігровій формі.


Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Доро Ґьобель
Доро
Ґьобель
Інші книги автора

Доро Ґьобель — німецька ілюстраторка. Разом зі своїм чоловіком Пітером Кнорром вона створює дитячі книги та розробляє дизайн обкладинок. У цієї талановитої пари двоє дочок.

Докладний опис
Вас також можуть зацікавити