Пожежний віммельбух. Міні

Пожежний віммельбух. Міні

Макс Волтер

Відсутня
130 грн.
Категорії: Віммельбухи, Малюкам
Артікул: 000203
Розміри: 115мм x 150мм x 7мм
Вага: 80г
Рік: 2021
Вік: 0+
Кількість сторінок: 10
Мова: українська
Папір: картон
Автор: Макс Волтер

Опис

Відтепер у форматі міні!

На сторінках цього віммельбуху оживає безліч пригод пожежної команди! Пожежникам Віммельміста нудьгувати ніколи. Щойно стало відомо про пожежу в будинку. Рятівники миттю збираються, щоб якнайшвидше прийти на допомогу.

 

Для чого ми видали  «Пожежний віммельбух. Міні»:

·         Віммельбух — книжка з яскравими і деталізованими картинками. Дрібні деталі корисні для осмисленого розглядання, а також залучають дитину до пошуку й аналізу.

·         Формат міні дозволить взяти книжку із собою на прогулянку, до лікаря, у садочок тощо. Віммельбух не займає багато місця у торбині, не важкий і завжди під рукою.

·         На кожній сторінці необхідно відшукати деяких персонажів, з якими малюк познайомиться на початку віммельбуха.


Цікаві факти:

·         0–2 роки. Починайте гру з одного розвороту, щоб малюк не втомився від надміру інформації. Ознайомтеся з темою книжки, зверніть увагу на її розмір та колір. Показуйте та чітко називайте предмети та персонажів. Так дитина вивчатиме навколишній світ і розвиватиме словниковий запас. Різні історії за одним розворотом можна вигадувати протягом цілого тижня.

·         3 роки. У цьому віці дитина здатна сприймати більшу кількість інформації, довше зосереджуватися. Ви можете разом вигадувати вже складніші історії, а також згадувати і знаходити героїв, про яких йшлося раніше. Так малюк буде тренувати пам’ять і уважність. Придивляйтеся до дрібниць. Вони наштовхують на нові сюжети. Потроху починайте рахувати: запропонуйте малюку визначити, скільки на сторінці мавпочок або жовтих машин.

·         4 роки. Від простої лічби можна переходити до складніших задач. У цьому віці дитині важливо навчитися встановлювати причинно-наслідкові зв’язки та розвивати емоційну сферу. Якщо на сторінці зображена якась складна ситуація чи прикрий випадок запропонуйте дитині самотужки знайти вихід, але будьте готові підказати кілька можливих варіантів.

·         5–6 років. Уміння складати розповідь за малюнками — важливий показник готовності до школи. Мотивуйте дитину до створення власної історії. Придумайте їй назву та запишіть. Звертайте увагу на те, чим цікавиться малюк і про що фантазує. Допомагайте розвивати словниковий запас, підказуючи синоніми! 

Познайомившись з усіма обов’язками пожежників, дитина буде вражена тим, яка корисна та цікава робота у рятівників.

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити