Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір з трьох стікербуків MINECRAFT

Набір з трьох стікербуків MINECRAFT

Відсутня
640 грн.
750грн.
Категорії: ДОЗВІЛЛЯ, MINECRAFT, Стікербуки, Стікербуки
Артікул: 100029
Розміри: 215мм x 285мм x 35мм
Вага: 900г
Рік: 2019-2020
Вік: 5+
Палітурка: М'яка
Папір: Офсет

Опис

Розгорни офіційний стікербук Minecraft і поринь у загадковий підводний світ гри.

 Ви матимете змогу відірвати дитину від комп’ютера та заохотити до книги.

 

До набору входять:

 MINECRAFT стікербук для режиму «Виживання»

Перші кроки у грі та веселі завдання. Понад 500 великих і маленьких наліпок чекатиме на дитину всередині, а кожна сторінка має розповісти про важливі параметри гри. Ой-ой, щоб дізнатися відповіді, спочатку доведеться заповнити прогалини у тексті потрібними наліпками. Наш офіційний стікербук допоможе почати знайомство зі світом Minecraft.

MINECRAFT стікербук Нижній світ і Край 

Небезпека, перепони і пастки — більше не страшні вашому гравцеві. Він знає, як іти до мети. Стікербук має понад 500 крутих наліпок, які  знадобляться дитині для виконання завдань. Усередині на маленького читача чекають сторінки з пропущеними фрагментами. Дібрав потрібні наліпки, він продовжить історію та дізнається все необхідне про Нижній світ і Край. 

MINECRAFT стікербук Підводні пригоди

Понад 500 фантастичних стікерів чекають всередині! Залишилося лише виконати завдання зі стікерами та дізнатися, як знаходити заховані скарби. На дитину чекають поради, за допомогою яких можна виготовити корисні предмети. Виконуючи завдання з наліпками, ти навчишся дихати під водою, шукати дельфінів і черепах, захищатися від потопельників.

 

Чому варто придбати:

·         Набір стане чудовим подарунком для кожного гравця Майнкрафт.

·         Наліпки чудово розвивають дрібну моторику та посидючість. Кожну з низ необхідно обережно відліпити й розмітити на сторінці на відповідному контурі. Це вимагає зосередженості.

·         Стікербук — зручний формат для маленьких фанатів. У ньому можна робити що завгодно, жодних обмежень у творчості.

·         Дитина ще й розвиватиме логіку, увагу, пам’ять та креативне мислення. Адже, по-перше, це не просто книжка, а книга-гра, а вони, як відомо, наповнені цікавими завданнями.

·         Для виконання завдань дітям знадобиться багато наліпок, а щедрою винагородою стане усвідомлення того, що вони допомагали героям у їхніх таємних місіях!

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити