Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір з трьох сонних книжок Карла-Йохана Форсена Ерліна

Набір з трьох сонних книжок Карла-Йохана Форсена Ерліна

Карл-Йохан Форсен Ерлін

Відсутня
510 грн.
600грн.
Категорії: Перші книжки, Читання, Дошкільнята, Малюкам, Сонні книжки
Артікул: 100021
Розміри: 145мм x 210мм x 35мм
Вага: 495г
Рік: 2019
Вік: 2+
Кількість сторінок: 32 + 28 + 28
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Карл-Йохан Форсен Ерлін
Ілюстратор: Сідні Хенсон

Опис

Ці книжки створені, щоб допомогти дитині швидше заснути, чи то вдома, чи то в групі дитсадка.

Вигадав і написав їх шведський психолог Карл-Йохан Форсен Ерлін. Казки ґрунтуються на низці перевірених психологічних технік для розслаблення.

 

До набору входять:

Кролик, який хотів заснути

Історія про кролика підкорила світ — книжка перекладена 46 мовами світу і продана у кількості більше 2 мільйонів примірників. Нарешті, вона прийшла на допомогу і українським батькам!

Слоненя, яке хотіло заснути 

Продовження історії «Кролик, який хотів заснути». Ця книга стала справжнісіньким хітом видавництва і тепер на нас чекає нова казка, що допоможе батькам укласти малечу спати завдяки слоненяткові Софійці. В основі казки – перевірені психологічні техніки для розслаблення. Тут продумано добір слів і побудову кожного речення, що неодмінно допоможе дитині підготуватися до відпочинку. Солодкий та міцний сон — гарантовано!

Трактор, який хотів заснути

Герой нової книжки Карла-Йохана Форсена Ерліна — маленький червоний трактор на ім’я Тарасик. Він мешкає на фермі, любить гратися та веселитися з друзями. Але підвечір йому буває важко заснути. «Трактор, який хотів заснути» — третя частина серії книжок, призначених для того, щоб допомагати дітям розслаблятися й солодко засинати щовечора.

 

Чому варто придбати:

·         Про те, щоб дитина швидко засинала мріють усі батьки. Ми готові втілити це через цю книжку у реальність.

·         Мами з усього світу рекомендують цю серію як найкращу «засинайку»!

·         Автор цього бестселеру — психолог, який написав серію «сонних книг», покликаних розслабити та заколисати дитину, аби після насиченого подіями дня малюк засинав вже на 7-8 сторінці!

·         Швидке засинання гарантовано

·         Вертюхи та бешкетники засинають після кількох сторінок цієї книжки!

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Карл-Йохан Форсен Ерлін
Карл-Йохан
Форсен Ерлін

Карл-Йохан Форсс Ерлін — професійний психолог та фахівець з НЛП у Швеції. Багато років він працює, як мотиваційний тренер, лектор, викладач курсів із професійного розвитку, ментальної підготовки та лідерства. "Кролик, який хотів заснути" — перша книжка для дітей, яку Карл-Йохан видав самостійно шведською та англійською мовами. Одразу після старту продажів книга злетіла у топ рейтингів Amazon. Нині історія про кролика перекладена на 46 мов і продана в кількості понад 2 000 000 примірників.

"Сонні книжки" автора створені, щоб допомогти дитині підготуватися до сну. Вони ґрунтуються на низці перевірених психологічних технік для розслаблення й містять поради та інструкції для батьків, аби читання досягало бажаного ефекту.

Вас також можуть зацікавити