Набір з трьох книжок MINECRAFT

Набір з трьох книжок MINECRAFT

Відсутня
690 грн.
810грн.
Категорії: MINECRAFT, Довідники
Артікул: 100019
Розміри: 220мм x 150мм x 45мм
Вага: 1500г
Рік: 2019
Вік: 10+
Кількість сторінок: 96 + 96 + 96
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Перекладач: Олексій Кондратюк

Опис

Комплект з трьох довідників Minecraft для нового покоління творчих і кмітливих!

До набору входять:

MINECRAFT Довідник Червоного каменю

Червоний камінь може здаватися просто вигаданим для гри магічним предметом, але насправді це потужний артефакт, що розкаже дітям, як працює електроніка.

MINECRAFT Довідник дослідника

Розбираємося, як все влаштовано в Minecraft! Можливо, ви й не здогадувалися, та у Minecraft можна грати 2 способами: безладно виконувати завдання, щоб вижити й досягнути чогось… або робити те саме і, водночас, розвивати стратегічне мислення.

MINECRAFT Довідник Архітектора 

Створювати самому легко! Варто лише почати. Більше жодних конфліктів із дитиною через згаяний час за екраном. Допоможемо гравцеві пустити в дію максимум можливостей кубічного світу та спрямувати сили на розвиток творчого потенціалу.

 

Чому варто придбати:

·         «Довідник червоного каменю» робить електрику та електроніку в Minecraft зрозумілішими. Із нього дитина дізнається, як працює червоний сигнал, як багато варіантів застосування червоного пилу, а також зможе створити корисні схеми й вдосконалити свої конструкції.

·         Офіційний «Довідник дослідника» розкаже вашим гравцям, де знайти корисні ресурси, як створити міцні обладунки та захистити себе від ворожих мобів.

·         «Довідник архітектора» поділено на три послідовні частини: «Проєктування», «Декорування», «Будівництво». Прочитав їх усі, ваш архітектор легко впорається зі складними ігровими конструкціями та почне створювати власні шедеври!

·         Якщо ви мрієте про те, щоб дитина мала навички планування, цей набір для вас.

·         Хоча більшість дітей добре знають світ Minecraft, далеко не кожен із них застосовує можливості гри на повну. У книжці зібрані поради й коментарі від команди Mojang, які покликані покращити результат.

·         Знання усіх параметрів гри покращують навички виживання.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити