Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір із п'яти великих книг із розгортками

Набір із п'яти великих книг із розгортками

Є в наявності
1150 грн.
1500грн.
Категорії: Енциклопедії, Енциклопедії
Артікул: 100099
Розміри: 295мм x 245мм x 65мм
Вага: 2245г
Рік: 2019-2021
Вік: 5+
Кількість сторінок: 16 сторінок в кожній книзі
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет

Опис

Велетенський набір із 5 велетенських книжок!

Дивовижна добірка енциклопедій для першого знайомства дитини зі світом науки! Завдяки цьому набору читач дізнається усе і навіть більше про космос, динозаврів, тварин та механізм роботи людського тіла! А гігантські розвороти кожної книги справляють незабутнє враження на маленьких дослідників! Вражаючий подарунок для допитливих дітлахів! 


До набору входять:


Чому варто придбати:

  • «Велика книга тварин» допоможе пробудити в дитині інтерес до тварин, познайомить з найбільшими, найменшими, найдовшими та найважчими тваринами.
  • «Велика книга динозаврів» розповість юним дослідникам про розміри, харчування, а головне — про дивовижні особливості кожного зі згаданих тут динозаврів.
  • «Велика книга про тіло» окрім велетенських схем із будовою, має безліч фактів на кожній сторінці, які покажуть дитині взаємозв’язок між харчуванням, фізичним станом і функціями організму. А після прочитання всієї книжки, в кінці на дитину чекатиме вікторина!
  • «Велика книга морських мешканців» розвиває навички дослідника: дитина навчиться порівнювати та класифікувати тварин, дізнається, яка тварина найбільша, яка найменша, найдовша і найважча серед усіх морських мешканців.
  • «Велика книга зірок і планет» містить 4 велетенські розгортки із деталізованими зображеннями і поясненнями, які розкажуть дітям про небесні тіла: комети, планети, метеорити, астероїди, зірки, а також різноманітні пристрої для дослідження космосу.


Цікавий факт:

  1. Перший варіант видання Гейзел Маскелл називався «Велика книга великих тварин». Але потім автори вирішили додати інших тварин для зручності порівняння. Таки чином діти дізнаються, що найвищий у світі пес, німецький дог, може вирости до розмірів маленького шетландського поні.

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити