Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір трилерів від Сари Пірс paperback

Набір трилерів від Сари Пірс paperback

Сара Пірс

В наявності
485 грн.
540
paperback
485 грн.
540
paperback
799 грн.
1000
тверда
Категорії: ДОРОСЛИМ, Дорослі, 18+, Трилер
Артікул: 100242
Розміри: 195мм x 130мм
Вага: 600г
Рік: 2024
Кількість сторінок: 384 + 352
Палітурка: м'яка
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Сара Пірс
Перекладач: Олена Науменко

Опис

Покинуті місця, сумнозвісні курорти та загадкові смерті... Наважтеся відкрити для себе таємниці цих місць, прочитавши їхні історії.

Бестселер The New York Times, трилер, від якого холоне кров, та його моторошне продовження у наборі із двох книжок авторства Сари Пірс.


Санаторій (м’яка обкладинка)

Динамічний трилер з непередбачуваним сюжетом для справжніх любителів покинутих місць та загадкових подій. Мурахи від прочитання роману забезпечені!

Фешенебельний готель високо у швейцарських Альпах – останнє місце, де Елін Ворнер хотіла би бути. Але зараз вона — слідча у вимушеній відпустці, тому не може відмовитись від братового запрошення відсвяткувати його заручини.

Одразу після приїзду Елін відчуває якусь аномалію. Щось у готелі, нещодавно переобладнаному з покинутого санаторію, змушує її нервувати.

Наступного ранку виявляється, що братова наречена загадково зникла. Але чекати на поліцію доведеться довго — лавина перекриває дорогу до готелю та з нього, гості починають панікувати. Вони ще не знають, що Лор — не єдина зникла безвісти жінка..

 

Ретрит (м’яка обкладинка)

Довгоочікуване продовження «Санаторію»!

На острові біля девонського узбережжя відкрився сучасний відпочинковий комплекс — справжня ідилія, місце, де можна забути про турботи й набратися сил. Втім, на цьому острові є й сумнозвісна скеля Смерті, де колись діяв маніяк-убивця. Подейкують, що ця місцина проклята.

Під павільйоном для йоги знаходять тіло жінки — схоже, стався нещасний випадок, і вона розбилася. Але незабаром детективка Елін Ворнер з’ясовує, що ця жінка взагалі не мала тут бути.

Що довше Елін перебуває на острові, то більше таємниць зринає навколо. І коли під водою знаходять ще одну жертву, вона починає підозрювати, що всі чутки про цей острів — правда.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Сара  Пірс
Сара
Пірс

Сара Пірс виросла в Девоні (Велика Британія) вивчала англійську літературу та художню літературу в Університеті Ворика, а потім здобула диплом спеціаліста з теле- та радіожурналістики. Її дебютний роман «Санаторій» миттєво став бестселером за версією The New York Times і бестселером №1 за версією The Sunday Times, а також був обраний книжковим клубом Reese's Book Club Pick.  «Відступ» — її другий роман.

Сару завжди приваблювало темне і моторошне — віддалені простори та занедбані місця — тож коли вона прочитала статтю в місцевому швейцарському журналі про історію санаторіїв у цій місцевості, вона зрозуміла, що знайшла ідею для свого дебютного роману «Санаторій». Її короткі прозові твори публікувалися в різноманітних журналах і були номіновані на кілька премій.

Вас також можуть зацікавити