Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір із шести пригод Шустя і Шуні

Набір із шести пригод Шустя і Шуні

Аксель Шеффлер

Відсутня
1199 грн.
1530грн.
Категорії: Читання, Дошкільнята, Малюкам, Читання малюкам
Артікул: 100144
Розміри: 225мм x 225мм x 75мм
Вага: 1900г
Рік: 2017-2020
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: крейдяний
Автор: Аксель Шеффлер
Перекладач: Володимир Чернишенко

Опис

Серія «Шусть і Шуня» – візитна картка дитинства! Беззаперечний лідер продажів та вибір батьків та малят № 1!

Шусть і Шуня — двійко друзів, зайчик та мишка. Вони дуже люблять гратися разом, але час від часу у них трапляються суперечки.

Чудово ілюстровані, з простими та зрозумілими текстами, ці історії не лише розважать малюків, а й сформують у них корисні соціальні навички.

Шусть і Шуня ­— герої цілої серії бестселерів, що в оригіналі мають назву Pip and Posy.

 

Які книжки входять до набору:

«Шусть і Шуня. Калюжка»,

Шусть і Шуня так весело гралися, що Шусть зовсім забув сходити на горщик. Згодом на підлозі з’явилася маленька калюжка. Ой, лишенько! Дізнайся, як двійко друзів впораються з делікатною проблемою в історії про корисну звичку користуватися горщиком.

«Шусть і Шуня. Спритний самокат»,

Шуні страшенно кортіло покататися на самокаті Шустя. Тож вона скочила на самокат і помчала щодуху! Звісно, нічого доброго з того не вийшло, і дуже скоро Шуні знадобилася Шустева допомога. Мила історія, яка навчить найменшеньких вірно дружити й щиро перепрошувати.

«Шусть і Шуня. Новий друг»,

Шуня почувалася покинутою, бо Шусть знайшов нового друга. Сердешна Шуня! Та коли Шусть, Шуня і Зак пішли по морозиво, з ними сталася несподіванка. Тоді вони й збагнули, що таке справжня дружба. Втішна історія для малечі, яка тільки-но знайомиться з читанням.

«Шусть і Шуня. Велетенська кулька»,

Шусть ДУЖЕ тішився своєю повітряною кулькою! Але коли вона випадково полетіла геть і луснула, він страшенно засмутився. На щастя, Шуня придумала дещо чудове — і Шусть знову заусміхався! Чарівна історія для всіх, хто любить кульки і бульки.

«Шусть і Шуня. День народження»,

У Шуні день народження і милий Шусть приготував для неї іменинний пиріг.Але коли Шусть уже ніс пиріг до столу, сталася біда – він перечепився і впав! Ой, лишенько!

«Шусть і Шуня. Чудовисько»,

Шуня тихо-мирно пекла кекси, аж раптом з’явилося чудовисько! Бідолашна Шуня! Вона дуже злякалась, але потім виявила, що то ніяке не чудовисько, а перевдягнений Шусть.

 

Цікаві факти:

·         Шусть і Шуня — герої цілої серії бестселерів. В Англії їх звуть Pip and Posy. У серію входять не лише короткі розповіді, а й книжка з завданнями «знайди та назви».

·         Хрещеним батьком наших веселих друзів в Україні став відомий перекладач Володимир Чернишенко («Спи міцно, моє будівництво», «Потяг-Дрімотяг»).

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Аксель Шеффлер
Аксель
Шеффлер

Аксель Шеффлер — німецький художник-ілюстратор та автор дитячих книжок. Отримав художню освіту у Великобританії, де зараз і мешкає. Крім власної серії «Шусть і Шуня», Аксель проілюстрував книги відомих дитячих письменників, зокрема Джулії Дональдсон (серія про Ґруфало, «Місце на мітлі», «Зоґ», «Равлик і кит» та багато інших). 

Вас також можуть зацікавити