Набір із двох книжок «Квочечка» і «Дерезлик»

Набір із двох книжок «Квочечка» і «Дерезлик»

Аксель Шеффлер

Відсутня
340 грн.
380грн.
Категорії: Малюкам, Перші книжки
Артікул: 100070
Розміри: 205мм x 155мм x 40мм
Вага: 490г
Рік: 2021
Вік: 0+
Палітурка: тверда
Мова: українська
Автор: Аксель Шеффлер
Перекладач: Володимир Чернишенко

Опис

Від творця улюблених «Шустя і Шуні»!

Книжки-картонки серії «Пригоди на фермі» створені для читання вголос. Віршовані книжечки чудово тренують пам'ять, а дотепна історія про курочку, яка шукає своїх діточок та цапка, що дууууже зголоднів, неодмінно повеселять малят!

 

Які книжки входять до набору:

Дерезлик

Дерезлик зголоднів. Де б йому знайти чогось смачненького? Нерішучий Дерезлик тинявся фермою у пошуках – чим би поласувати. Але йому ніяк не вдавалося справитися з цією задачкою! Який вихід він знайшов?

Квочечка

Квочечка розгубила своїх курчат! Ой леле! Де ж вони можуть бути? Спритні малюки щойно народились, а вже розбіглися хто куди. Як же квочечка збере їх докупи? Малюків дуже веселять такі пустощі курчат, адже вони розуміють їхню допитливість – навкруги стільки всього цікавого! 

 

Чому варто придбати?

·         Чергова історія кумедної тварини із серії книжок «Пригоди на фермі», де малюки зустрінуть нового героя та вже знайомих персонажів, яких зможуть впізнати та зрадіти їм.

·         Весела кінцівка, над якою можна поміркувати разом з дитиною, спитавши, – чи вчинила б вона так само, якби зголодніла?

·         Яскрава книжечка стане улюбленою для малят, адже можна вигадувати разом продовження цієї історії та щоразу помічати нових героїв. Вони зображені на сторінках з віршиками та розвивають увагу до дрібніших малюнків.

 

Це цікаво:

·         На офіційному сайті сайт Акселя Шеффлера,натиснувши на будиночок, можна знайти та завантажити його ілюстрації. Роздрукуйте їх – і матимете готову розмальовку!

·         Перекладач історії – Володимир Чернишенко – вже знайомий вам за такими роботами, як «Спи міцно, моє будівництво», «Потяг-Дрімотяг».


Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Аксель Шеффлер
Аксель
Шеффлер

Аксель Шеффлер — німецький художник-ілюстратор та автор дитячих книжок. Отримав художню освіту у Великобританії, де зараз і мешкає. Крім власної серії «Шусть і Шуня», Аксель проілюстрував книги відомих дитячих письменників, зокрема Джулії Дональдсон (серія про Ґруфало, «Місце на мітлі», «Зоґ», «Равлик і кит» та багато інших). 

Вас також можуть зацікавити