Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір із чотирьох великих книг із розгортками

Набір із чотирьох великих книг із розгортками

Є в наявності
960 грн.
1200грн.
Категорії: Енциклопедії, Енциклопедії
Артікул: 100064
Розміри: 295мм x 245мм x 50мм
Вага: 1800г
Рік: 2019-2021
Вік: 5+
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Алекс Фріс, Мінна Лейсі
Ілюстратор: Фабіано Фіорін, Пітер Аллен

Опис

Серія великих книг із велетенськими розгортками

Це набір пізнавальних енциклопедій для дітей і молодших школярів, який надзвичайно цікаво читати й ще цікавіше розглядати! 

 

Які книжки входять до набору:

Велика книга про тіло 

Книжка містить дивовижні факти про наш організм і розгортки зі скелетом, м’язами, травною системою та кровообігом. Окрім велетенських схем із будовою, на дитину чекає безліч фактів на кожній сторінці, які покажуть взаємозв’язок між харчуванням, фізичним станом і функціями організму.

Велика книга динозаврів 

Хтось був завдовжки із цілий басейн, а в когось лише самі крила були більшими за двоповерховий автобус. Екскурсія світом прадавніх ящерів та знайомство з найменшими, найбільшими, найспритнішими та іншими цікавими представниками диносвіту.

Велика книга зірок і планет 

Це найперше знайомство дитини з астрономією! Велетенські розгортки із сузір’ями та цілими галактиками, наша рідненька Сонячна система та неймовірні машини, якими людство досліджує космос.

Велика книга морських мешканців

На маленьких читачів чекає захоплива подорож до світу морських глибин... А також морських ссавців, таких як ламантини, морські леви, дюгоні та афаліни.

 

Чому варто придбати:

·         «Велика книга про тіло» — чудова енциклопедія для допитливих дошкільнят і дітей, які вчаться у школі та саме знайомляться з темою. На читачів чекають і складніші цікавинки: Через скільки місяців зародок у животику вагітної жінки уже позіхає, може рухати ніжками та чути звуки ззовні? Коли в нас кісточок більше, від народження чи у дорослому віці? Та скільки їх загалом?

·         «Велика книга динозаврів» розповість юним дослідникам про розміри, харчування, а головне — про дивовижні особливості кожного зі згаданих тут динозаврів.

·         Читати про космічний простір не лише цікаво, але й дуже корисно. Із цієї книжки маленькі читачі дізнаються усе те, що обов'язково стане їм у пригоді під час шкільних занять. 

·         Підводний світ – одна з найзахопливіших тем, яка цікавить і дітей, і дорослих. Енциклопедія розвиває навички дослідника: дитина навчиться порівнювати та класифікувати тварин. Дізнається, яка тварина найбільша, яка найменша, найдовша і найважча серед усіх морських мешканців.

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити