Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір із 4 пригодницьких історій про Тіммі Тоббсона

Набір із 4 пригодницьких історій про Тіммі Тоббсона

Єнс І. Ваґнер

Відсутня
899 грн.
1120грн.
Категорії: Читання, Молодша школа
Артікул: 100190
Розміри: 190мм x 255мм x 70мм
Вага: 1200г
Рік: 2022
Вік: 6+
Кількість сторінок: 96+96+96+96
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Б. Вітале, Єнс І. Ваґнер
Перекладач: Анастасія Копівська

Опис

Нова серія книжок про Тіммі Тоббсона для юних дослідників!

Це пригодницькі історії з яскравими ілюстраціями, що мають не лише декоративну функцію — на них заховані підказки до загадок, які читач розгадуватиме разом із головними героями. До того ж, у кінці кожного видання міститься добірка цікавих енциклопедичних фактів та практичні завдання!

 

До набору входять:

Тінь і золота кімната

Тіммі та його друзі протистоять талановитому злочинцеві, відомому як Тінь. На карту поставлено дуже багато — вони мусять повернути найвідоміший з викрадених артефактів усіх часів!

Родинна таємниця

Загадкове повідомлення у старовинній книзі змушує Тіммі та його друзів відправитися у неймовірну подорож. Вони мають розгадати таємницю, яка назавжди змінить їхні життя — вони стануть «Юними дослідниками»!

Загублене намисто

Хтось зухвало краде дорогоцінності просто серед білого дня! І немає жодних здогадів, хто це. Але коли зникає родинна реліквія, юні дослідники вирушають на пошуки Крадія-невидимки.

Різдвяне чудо

Тіммі, Лілі та Марвін сповна насолоджуються зимовими канікулами й раптом знаходять таємничу посилку. Вочевидь, комусь потрібна допомога... й маленьке різдвяне чудо!

 

Цікавий факт:

·         Єнс І. Ваґнер — автор кількох пригодницьких серій для дітей. Його книжки «Легенда «Зореплавця» та «Спадок винахідника» розраховані на читачів середнього шкільного віку, а «Родинна таємниця», «Загублене намисто», «Тінь і золота кімната» — для молодших дітлахів.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Єнс   І. Ваґнер
Єнс
І. Ваґнер

У 1980-х роках Єнс І. Ваґнер був дитиною, що пережила підйом комп'ютерних та відеоігор. Незабаром він виявив, що грає в ігри так часто, як тільки може, іноді від світанку до пізньої ночі. Лише одна книжкова серія під назвою Get a Clue могла відірвати його від екрана комп'ютера. Спостерігаючи за тим, як останніми роками діти все частіше користуються смартфонами, Ваґнер вирішив створити книжкову серію для сучасного молодого покоління, яка б зробила для них те саме, що «Знайди підказку» зробила для нього.

Сага про Тіммі Тоббсона — це його дебют.

Вас також можуть зацікавити