Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір з шістьох довідників MINECRAFT

Набір з шістьох довідників MINECRAFT

Є в наявності
1299 грн.
1620грн.
Категорії: MINECRAFT, Довідники
Артікул: 100123
Розміри: 215мм x 150мм
Вага: 2160г
Рік: 2021
Вік: 10+
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет

Опис

Представляємо вашій увазі добірку довідників MINECRAFT!

Збирайте повну бібліотеку справжнього профі та ставайте досвідченим знавцем дивовижних світів Майнкрафту. Ця колекція також стане чудовим подарунком для найвідданіших фанатів гри.

 

До набору входять:

MINECRAFT Довідник Червоного каменю

Червоний камінь може здаватися просто вигаданим для гри магічним предметом, але насправді це потужний артефакт, що розкаже дітям, як працює електроніка.

MINECRAFT Довідник фермера

У режимі виживання гравцеві завжди потрібна їжа та інші корисні для життя предмети. Облаштувавши ферму, ти можеш вирушати у великий світ, досліджуючи щоразу віддаленіші землі й зводячи все вищі споруди.

MINECRAFT Довідник дослідника

Розбираємося, як все влаштовано в Minecraft! Можливо, ви й не здогадувалися, та у Minecraft можна грати 2 способами: безладно виконувати завдання, щоб вижити й досягнути чогось… або робити те саме і, водночас, розвивати стратегічне мислення.

MINECRAFT Довідник чарів та зілля

Дрібка магії відкриває безліч можливостей! Світ Minecraft вкрай підступний — тут на кожному кроці чатують небезпеки, і вижити без потужних інструментів і спорядження практично неможливо.

MINECRAFT Довідник Архітектора 

Створювати самому легко! Варто лише почати. Більше жодних конфліктів із дитиною через згаяний час за екраном. Допоможемо гравцеві пустити в дію максимум можливостей кубічного світу та спрямувати сили на розвиток творчого потенціалу.

MINECRAFT Довідник мініігор у режимі PvP

Коли справа доходить до вибору розваг всередині Minecraft, варіанти різних мініігор нескінченні і підкоряються тільки нашій уяві. Офіційний довідник Minecraft по мінііграм містить добірку найкращих ігор, які діти можуть створити самі та грати в них із друзями в своєму власному світі.

 

Чому варто придбати:

·         «Довідник червоного каменю» робить електрику та електроніку в Minecraft зрозумілішими. Із нього дитина дізнається, як працює червоний сигнал, як багато варіантів застосування червоного пилу, а також зможе створити корисні схеми й вдосконалити свої конструкції.

·         За допомогою «Довідника фермера» читачі дізнаються все про фермерство — від вирощування паростків до розведення пасивних або навіть ворожих мобів.

·         Офіційний «Довідник дослідника» розкаже вашим гравцям, де знайти корисні ресурси, як створити міцні обладунки та захистити себе від ворожих мобів.

·         Друга частина «Довідника чарів та зілля», присвячена зіллярству. У ній описується процес приготування трунків і зібрані всі рецепти, які можуть знадобитися під час гри.

·         «Довідник архітектора» поділено на три послідовні частини: «Проєктування», «Декорування», «Будівництво». Прочитав їх усі, ваш архітектор легко впорається зі складними ігровими конструкціями та почне створювати власні шедеври!

·         «Довідник мініігор у режимі PvP» містить добірку найкращих ігор, які діти можуть створити самі та грати в них із друзями!

·         Якщо ви мрієте про те, щоб дитина мала навички планування, цей набір для вас.

 

Цікаві факти:

·         2018 році Minecraft досягнув 91 мільйона активних гравців та був повторно номінований на звання улюбленої гри. 

·         Хоча більшість дітей добре знають світ Minecraft, далеко не кожен із них застосовує можливості гри на повну. У довідниках зібрані поради й коментарі від команди Mojang, які покликані покращити результат.

·         Знання усіх параметрів гри покращують навички виживання.

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити