Безкоштовна доставка від 1000 грн

Набір із двох картонних книжок про Потяг-дрімотяг

Набір із двох картонних книжок про Потяг-дрімотяг

Шеррі Даскі Рінкер

Відсутня
399 грн.
500грн.
Категорії: Малюкам, Перші книжки
Артікул: 100209
Розміри: 210мм x 147мм
Вага: 500г
Вік: 0+
Кількість сторінок: 20
Мова: українська
Папір: картон
Автор: Шеррі Даскі Рінкер
Перекладач: Володимир Чернишенко

Опис

Вивчаймо кольори та числа з улюбленим «Потягом-дрімотягом»!

Книжки-картонки за мотивами улюбленої сонної книжки малюків «Потяг-дрімотяг»! Від авторки бестселера №1 The New York Times.

 

У наборі:

Потяг-дрімотяг. 1-2-3

Віршики-лічилки з чудовими ілюстраціями для найменших читачів і слухачів.

Затишно обійнятися з улюбленою м’якою іграшкою і їхати казковим дрімотягом назустріч розвагам! Маленькі поціновувачі потягів полюблять рахувати з сонливими вагончиками.

 

Потяг-дрімотяг. Кольори

Кожна сторінка — новий колір, новий віршик, а ще й нова назва вагончика! Чудова розвага для маленьких поціновувачів потягів.

Вирушайте з улюбленими тваринками тим самим потягом-дрімотягом на пошук нових яскравих кольорів! Маленькі поціновувачі потягів полюблять бузковий паротяг і рожеві та блакитні вагони.

 

Цікавий факт: 

·        «Я кожного дня отримую неймовірне задоволення, коли йду в магазин і бачу свої книги на полицях, або коли люди відправляють мені фотографії своїх дітей і онуків, які читають її. Коли я отримую листи від шанувальників, я відчуваю себе дуже вдячною людям за їхнє визнання», – поділилась авторка в інтерв'ю для The New York Times.Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Шеррі Даскі Рінкер
Шеррі
Даскі Рінкер

Шеррі Даскі Рінкер — американська письменниця. На створення дитячих бестселерів про будівництво її надихнули власні діти — син Шеррі, Зак, дуже любить вантажівки. У дитинстві Шеррі хотіла стати спочатку художницею, потім — поеткою, зрештою отримала дизайнерську освіту і двадцять п’ять років працювала графічною дизайнеркою. Зараз вона створює ілюстровані книги для малечі і каже, що це — наче повернення додому. 

Вас також можуть зацікавити