Безкоштовна доставка від 1000 грн

MINECRAFT: Історії з Верхнього світу

MINECRAFT: Історії з Верхнього світу

Відсутня
300 грн.
Категорії: Комікси, MINECRAFT, Комікси
Артікул: 000151
Розміри: 170мм x 250мм x 13мм
Вага: 430г
Рік: 2020
Вік: 10+
Кількість сторінок: 88
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: крейдований
Перекладач: Олексій Кондратюк

Опис

Від блоків до панелей — Minecraft тепер у коміксах!

У цій книжці коміксів зібрано історії з усього всесвіту Minecraft: про відьму й мародера — запеклих ворогів, які нарешті порозумілися, про жорстоку гриферку, яка зазіхнула на чуже, а також про нових (і не тільки!) сміливців Верхнього світу. Збірка, над якою працювали зіркові автори й першокласні художники, не оминає увагою жодного блока!

 

Чому варто придбати:

·         «Minecraft. Історії з Верхнього світу» – у коміксі зібрані історії про різних героїв Верхнього світу і не тільки.

·         Що може об’єднати відьму й мародера? Що робити гриферці, якщо жарти вийшли з-під контролю? Як живуть крипери у час, коли гравців немає поруч? Один вечір читання – одна захоплива історія!

·         Книжки Minecraft впевнено захоплюють планету! Це видання "Історії з Верхнього світу" – ще один піксель у домашню колекцію!

·         У непередбачуваному Верхньому світі на кожному кроці за кожним блоком зачаїлася нова пригода для читачів! Наші давні знайомі – відьма й мародер, а також безліч нових героїв розкажуть свою історію. Спробуємо побудувати нескінченну кількість світів?

 

Цікаві факти:

·         Minecraft — це комп’ютерна гра, де можна будувати різноманітні структури з блоків і брати участь у карколомних пригодах. Будувати, грати і досліджувати незліченні світи з горами, печерами, океанами, джунглями і пустелями. Здолати орду зомбі, спекти пиріг своєї мрії, поблукати у різних вимірах або звести хмарочос — лише ти вирішуєш, чим зайнятися у Майнкрафті!

·         У 2016 році компанія Microsoft включила гру Minecraft до програми досліджень штучного інтелекту. Гра виявилася чудовим інструментом для досягнення поставленого завдання і дійсно використовується в деяких освітніх закладах для навчання учнів — від традиційних навчальних дисциплін до образотворчого мистецтва і поезії.

·         У 2018 році Minecraft досягнув 91 мільйона активних гравців та був повторно номінований на звання улюбленої гри.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити