Безкоштовна доставка від 1000 грн

MINECRAFT Як малювати

MINECRAFT Як малювати

Очікується
Орієнтовна дата надходження: 01.06.2024 (дата може змінюватись)
250 грн.
Категорії: ДОЗВІЛЛЯ, Розмальовки, MINECRAFT, Розмальовки
Артікул: 000455
Рік: 2024
Вік: 5+
Кількість сторінок: 128
Палітурка: м'яка
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Джо Мак-Ларен

Опис

Хочеш навчитися малювати свої улюблені предмети й мобів з Minecraft? Тоді розгортай цю книжку й почнемо! 

Гра Minecraft стала джерелом натхнення для творчих людей з першого ж дня релізу: сотні авторів ділилися своїми витворами мистецтва зі спільнотою. І це не дивує, адже Minecraft має стільки всього для розпалу креативності! 

У цій книжці розповідається про розвиток навичок малювання та різні корисні техніки, а покрокові інструкції зі схемами мобів, а також споруд і рослин, допоможуть дітям розпочати свою мистецьку подорож світом Minecraft. Дізнайся, як малювати все: від простого куба до улюблених мобів. Створи кубоподібну сценку з Minecraft, для цього всередині навіть є сторінки, на яких ти зможеш повправлятися у своїх навичках малювання. Це — найкраща книжка для творчих гравців Minecraft.

 

Цікаві факти:

·         У 2013 середня школа імені Віктора Рудберга в Стокгольмі представила Minecraft як обов'язкову частину своєї навчальної програми для всіх 13-річних школярів. Викладачі розповідають, чому вчить дітей ця гра: «Вони дізнаються про проблеми екології, про створення предметів і навіть про те, як потрібно планувати майбутнє».

·         У 2016 році компанія Microsoft включила гру Майнкрафт до програми дослідження штучного інтелекту. Пізніше до неї  приєдналася і компанія Google, зацікавившись можливостями самонавчання штучного інтелекту від нуля до певного рівня. Гра виявилася чудовим інструментом для досягнення поставленого завдання і дійсно використовується в деяких освітніх закладах для навчання учнів — від традиційних навчальних дисциплін до образотворчого мистецтва та поезії.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити