Безкоштовна доставка від 1000 грн

MINECRAFT Посібник з виживання

MINECRAFT Посібник з виживання

Очікується
Орієнтовна дата надходження: 01.09.2024 (дата може змінюватись)
300 грн.
Категорії: MINECRAFT, Довідники
Артікул: 000439
Розміри: 210мм x 148мм
Рік: 2024
Вік: 10+
Кількість сторінок: 96
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Томас Макбраєн
Перекладач: Микита Янюк

Опис

Дізнайся про все, що допоможе тобі вижити у Верхньому світі!

Щоб дослідити Верхній світ, тобі необхідно вижити! Утім, навіть досвідченому гравцеві буває складно зробити це, оскільки на кожному кроці чатують небезпеки й ворожі моби. На допомогу тобі прийде новий посібник з виживання! Він навчить тебе всього, що потрібно знати, щоб вціліти у всесвіті Minecraft: від пошуку ресурсів до захисту від ворогів. Тут точно знайдеться інформація, яка стане в пригоді гравцям будь-якого рівня!

 

Чому варто придбати:

·         це абсолютно нове видання, яке містить оновлені поради з виживання та дослідження всесвіту Minecraft;

·         у довіднику зібрані підказки й коментарі від самих розробників гри, які допоможуть юним геймерам застосувати можливості Minecraft на повну;

·         посібник з улюбленої гри вашої дитини допоможе перемкнути її увагу з комп’ютера на книжку;

·         довідник розкаже гравцям, як і де знайти корисні ресурси, а також як створити міцні обладунки та захистити себе від ворожих мобів;

 

Цікаві факти:

·         Дослідження професорки інформатики Каліфорнійського університету Констанції Штайнкулер показало, що довідники Minecraft мотивують дітей читати тексти складнішого рівня.

·         Гра вчить працювати в команді, управляти ресурсами та дає основи програмування, розвиває творчі здібності та навички, що відповідають за високу продуктивність праці.

·         У 2013 середня школа імені Віктора Рудберга в Стокгольмі представила Minecraft як обов'язкову частину своєї навчальної програми для всіх 13-річних школярів. Викладачі розповідають, чому вчить дітей ця гра: «Вони дізнаються про проблеми екології, про створення предметів і навіть про те, як потрібно планувати майбутнє».

·         У 2016 році компанія Microsoft включила гру Майнкрафт до програми дослідження штучного інтелекту. Пізніше до неї  приєдналася і компанія Google, зацікавившись можливостями самонавчання штучного інтелекту від нуля до певного рівня. Гра виявилася чудовим інструментом для досягнення поставленого завдання і дійсно використовується в деяких освітніх закладах для навчання учнів — від традиційних навчальних дисциплін до образотворчого мистецтва та поезії.

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити