MINECRAFT Посібник з бойових правил

MINECRAFT Посібник з бойових правил

Очікується
Орієнтовна дата надходження: 01.05.2024 (дата може змінюватись)
300 грн.
Категорії: MINECRAFT, Довідники
Артікул: 000441
Розміри: 210мм x 148мм
Рік: 2024
Вік: 10+
Кількість сторінок: 96
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Томас Макбраєн

Опис

Опануй мистецтво бою в Minecraft!

Цей посібник з бойових правил допоможе тобі вивести свою гру в Minecraft на абсолютно новий рівень! З нього ти дізнаєшся про ворожих мобів, із якими тобі доведеться боротися, і вивчиш стратегії, які допоможуть тобі перемогти своїх друзів у режимі PVP. А також ти навчишся створювати смертоносну зброю і зачаровувати її!

 

Чому варто придбати:

·         у довіднику зібрані підказки й коментарі від самих розробників гри, які допоможуть юним геймерам підвищити свої шанси у бою навіть із професіоналами;

·         посібник з улюбленої гри вашої дитини допоможе перемкнути її увагу з комп’ютера на книжку;

·         довідник познайомить гравців із ворожими мобами й навчить боротися з ними.

 

Цікаві факти:

·         Дослідження професорки інформатики Каліфорнійського університету Констанції Штайнкулер показало, що довідники Minecraft мотивують дітей читати тексти складнішого рівня.

·         Гра вчить працювати в команді, управляти ресурсами та дає основи програмування, розвиває творчі здібності та навички, що відповідають за високу продуктивність праці.

·         У 2013 середня школа імені Віктора Рудберга в Стокгольмі представила Minecraft як обов'язкову частину своєї навчальної програми для всіх 13-річних школярів. Викладачі розповідають, чому вчить дітей ця гра: «Вони дізнаються про проблеми екології, про створення предметів і навіть про те, як потрібно планувати майбутнє».

·         У 2016 році компанія Microsoft включила гру Майнкрафт до програми дослідження штучного інтелекту. Пізніше до неї  приєдналася і компанія Google, зацікавившись можливостями самонавчання штучного інтелекту від нуля до певного рівня. Гра виявилася чудовим інструментом для досягнення поставленого завдання і дійсно використовується в деяких освітніх закладах для навчання учнів — від традиційних навчальних дисциплін до образотворчого мистецтва та поезії.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити