MINECRAFT Неймовірні дрібні споруди

MINECRAFT Неймовірні дрібні споруди

Очікується
Орієнтовна дата надходження: 01.05.2024 (дата може змінюватись)
270 грн.
Категорії: MINECRAFT, Довідники
Артікул: 000442
Розміри: 215мм x 150мм
Рік: 2024
Вік: 10+
Кількість сторінок: 96
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Томас Макбраєн

Опис

Навчися планувати, будувати та декорувати споруди у Minecraft на прикладі понад 20 нових мініпроєктів!

Чого лише не знайдеш у цьому посібнику: від космічних ракет та шахтарських колій до храмів у джунглях та маяків. Тут є навіть морський буксир!

Детальні інструкції, хитрощі й будівельні підказки навчать тебе нових методів і допоможуть покращити вже наявні навички зведення споруд, які точно вразять твоїх друзів. Детальні схеми та покрокові інструкції цієї книжки розбирають кожен проєкт від початку до кінця, а отже будувати з ними дуже легко. Обирай будівлю на будь-який смак: від маленьких і простих, до велетенських і складних!

 

Чому варто придбати:

·         величезна кількість відгуків від батьків підтверджує, що саме книжки Майнкрафт залучили дітей до читання;

·         понад 20 крутих мініпроєктів, які розвивають творчі здібності та логічне мислення  — з кожним будівництвом дитина отримуватиме нові унікальні знання;

·         розгорнуті схеми, секретні трюки та покрокові інструкції, щоб дитина почувала себе впевнено та отримувала очікувані результати;

·         книжка сприяє розвитку архітектурних здібностей, математичних і технологічних навичок;

·         Майнкрафт підвищує шанси дитини на успіх у навчанні та житті!

 

Цікаві факти:

·         Дослідження професорки інформатики Каліфорнійського університету Констанції Штайнкулер показало, що довідники Minecraft мотивують дітей читати тексти складнішого рівня.

·         Гра вчить працювати в команді, управляти ресурсами та дає основи програмування, розвиває творчі здібності та навички, що відповідають за високу продуктивність праці.

·         У 2013 середня школа імені Віктора Рудберга в Стокгольмі представила Minecraft як обов'язкову частину своєї навчальної програми для всіх 13-річних школярів. Викладачі розповідають, чому вчить дітей ця гра: «Вони дізнаються про проблеми екології, про створення предметів і навіть про те, як потрібно планувати майбутнє».

·         У 2016 році компанія Microsoft включила гру Майнкрафт до програми дослідження штучного інтелекту. Пізніше до неї  приєдналася і компанія Google, зацікавившись можливостями самонавчання штучного інтелекту від нуля до певного рівня. Гра виявилася чудовим інструментом для досягнення поставленого завдання і дійсно використовується в деяких освітніх закладах для навчання учнів — від традиційних навчальних дисциплін до образотворчого мистецтва та поезії.

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити