Безкоштовна доставка від 1000 грн

MINECRAFT Legends Посібник героя з порятунку Верхнього світу

MINECRAFT Legends Посібник героя з порятунку Верхнього світу

Очікується
Орієнтовна дата надходження: 01.09.2024 (дата може змінюватись)
300 грн.
Категорії: MINECRAFT, Довідники
Артікул: 000445
Рік: 2024
Вік: 10+
Кількість сторінок: 96
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Farshore

Опис

Таємничі землі, сповнені розмаїтого життя, розкішні біоми та неосяжні багатства ресурсів чекають гравців у Minecraft Legends!

Але цей рай на межі знищення. Свинолюди прагнуть захопити Верхній світ. Допоможи загнати поганців назад у Нижній світ!

Вітаємо у Minecraft Legends, захопливій стратегічній грі у лінійці Minecraft! Цей офіційний посібник від команди розробників Mojang розкриє, як надихнути союзників і повести їх у бій, де добути найцінніші ресурси Верхнього світу та чого чекати від нових споруд. Розблоковуй апгрейди та вивчай стратегії, щоб завжди випереджати свинолюдей-мародерів!

 

Чому варто придбати:

·         у цьому посібнику гравці знайдуть безліч матеріалів: від порад у будівництві до стратегій, що допоможуть перемогти в бою;

·         довідник підійде як для фанатів Minecraft, які прагнуть нових викликів і ознайомлюються з оновленим ігровим процесом, так і для зовсім новачків, які потребують детальної інструкції для швидкого заглиблення.

 

Цікаві факти:

·         Дослідження професорки інформатики Каліфорнійського університету Констанції Штайнкулер показало, що довідники Minecraft мотивують дітей читати тексти складнішого рівня.

·         Гра вчить працювати в команді, управляти ресурсами та дає основи програмування, розвиває творчі здібності та навички, що відповідають за високу продуктивність праці.

·         У 2013 середня школа імені Віктора Рудберга в Стокгольмі представила Minecraft як обов'язкову частину своєї навчальної програми для всіх 13-річних школярів. Викладачі розповідають, чому вчить дітей ця гра: «Вони дізнаються про проблеми екології, про створення предметів і навіть про те, як потрібно планувати майбутнє».

·         У 2016 році компанія Microsoft включила гру Майнкрафт до програми дослідження штучного інтелекту. Пізніше до неї  приєдналася і компанія Google, зацікавившись можливостями самонавчання штучного інтелекту від нуля до певного рівня. Гра виявилася чудовим інструментом для досягнення поставленого завдання і дійсно використовується в деяких освітніх закладах для навчання учнів — від традиційних навчальних дисциплін до образотворчого мистецтва та поезії.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити