Безкоштовна доставка від 1000 грн

MINECRAFT Епічні винаходи

MINECRAFT Епічні винаходи

Очікується
Орієнтовна дата надходження: 01.09.2024 (дата може змінюватись)
500 грн.
Категорії: MINECRAFT, Довідники
Артікул: 000444
Розміри: 305мм x 250мм
Рік: 2024
Вік: 10+
Кількість сторінок: 96
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Томас Макбраєн

Опис

Шукаєш натхнення для своєї наступної епічної конструкції? Цей посібник для затятих винахідників!

Дванадцять легендарних архітекторів Minecraft готові показати свої найепічніші витвори, зокрема міжгалактичну космічну станцію, заповідник для тварин, фабрику монстрів та багато іншого. Ознайомся з їхніми найкращими порадами та хитрощами з будівництва цих неймовірних конструкцій. У цій книжці ти знайдеш удосталь експертних порад щодо створення масштабних і винахідливих споруд, а також складних механізмів із червоного каменю.

 

Чому варто придбати:

·         у цьому довідникові рідкісних баз можна знайти різні тематичні споруди з унікальними «прибамбасами», які здатні вразити уяву і новачка, і бувальця світу Minecraft;

·         гравці зможуть власноруч створювати тематичні локації у грі, проєктувати та зводити по-справжньому епічні споруди – таким чином діти пишатимуться своїми новими здібностями!

·         діти вивчать основи кубічного світу та трохи попрацюють над секретними механізмами, і будь-яка база стане справді епічною!

·         посібник розширює уяву, розвиває архітекторські навички та вчить мислити масштабно, без кордонів!

 

Цікаві факти:

·         Дослідження професорки інформатики Каліфорнійського університету Констанції Штайнкулер показало, що довідники Minecraft мотивують дітей читати тексти складнішого рівня.

·         Гра вчить працювати в команді, управляти ресурсами та дає основи програмування, розвиває творчі здібності та навички, що відповідають за високу продуктивність праці.

·         У 2013 середня школа імені Віктора Рудберга в Стокгольмі представила Minecraft як обов'язкову частину своєї навчальної програми для всіх 13-річних школярів. Викладачі розповідають, чому вчить дітей ця гра: «Вони дізнаються про проблеми екології, про створення предметів і навіть про те, як потрібно планувати майбутнє».

·         У 2016 році компанія Microsoft включила гру Майнкрафт до програми дослідження штучного інтелекту. Пізніше до неї  приєдналася і компанія Google, зацікавившись можливостями самонавчання штучного інтелекту від нуля до певного рівня. Гра виявилася чудовим інструментом для досягнення поставленого завдання і дійсно використовується в деяких освітніх закладах для навчання учнів — від традиційних навчальних дисциплін до образотворчого мистецтва та поезії.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити