Безкоштовна доставка від 1000 грн

Лондонська спіритична спілка Limited edition

Лондонська спіритична спілка Limited edition

Сара Пеннер

Є в наявності
600 грн.
Категорії: ДОРОСЛИМ, Дорослі, 18+, Історичний фікшн, ЛГБТ книги
Артікул: 000417
Розміри: 210мм x 140мм
Вага: 400г
Рік: 2023
Кількість сторінок: 400
Палітурка: лімітована
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Сара Пеннер
Перекладач: Альона Крупка

Опис

Нехай доля змилується над тим, хто став ворогом мстивій медіумці!

Рік 1873, вікторіанська доба. У спробах знайти убивцю своєї молодшої сестри, Ленна, попри свій скептицизм, відправляється до відомої спіритуалістки Воделіни д’Аллер. Та пошук відповідей перериває резонансне вбивство, розкрити яке запрошують саме міс д’Аллер. Разом жінки вирушають до Лондонської спіритичної спілки, щоби з’ясувати обставини смерті одного з її членів. Під час розслідування героїні співпрацюють із впливовими представниками спілки, але з часом починають підозрювати, що ті й самі причетні до справи, яку хочуть розплутати.

Чи зможе Ленна подолати свої упередження, щоби розгадати таємницю вбивства сестри? І чи підкажуть духи, як пов’язані її смерть з убивством одного з членів Спілки?

 

Чому варто придбати:

·         Авторка майстерно описує атмосферу, звичаї та манери Лондона ХІХ сторіччя та поєднує їх із досконалою містичною обстановою спіритичних сеансів.

·         Напружена та сповнена таємниць історія покаже, що іноді людський скептицизм заважає нам розплющити очі й поглянути на правду.

·         Оповідь Сари Пеннер досліджує розмиті межі між реальністю та ілюзією і показує, на що здатні жінки, які хочуть помститися за тих, кого люблять.

 

Цікаві факти:

·         «Лондонська спіритична спілка» стала бестселером The New York Times і здобула міжнародне визнання.

·         Це другий роман Сари Пеннер після її дебютної книжки «Зникнення аптекарки».

·         Ніта Проуз, авторка книжки «Покоївка», зазначила, що історія Пеннер насичена напругою, таємницями та ілюзіями.Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Сара Пеннер
Сара
Пеннер

Сара Пеннер — авторка міжнародного бестселера «Зникнення аптекарки», який був перекладений 40 мовами світу і за яким телеканал FOX планує зняти драматичний серіал, — пише The New York Times. Роман «Зникнення аптекарки» вийшов у березні 2021 року у видавництві Park Row Books/HarperCollins у США та в одинадцяти країнах світу. Друга й остання книга Пеннер — «Лондонське спіритичне товариство». 

Випускниця Канзаського університету, Сара 13 років працювала у сфері корпоративних фінансів, а зараз повністю віддає себе літературній творчості. Вони з чоловіком живуть у Флориді. У вільний час Сара любить піші прогулянки, біг, йогу та кулінарію. Вона також входить до ради директорів місцевого притулку для тварин «Друзі безпритульних».

Вас також можуть зацікавити