Безкоштовна доставка від 1000 грн

LEGO® Harry Potter™. Сортувальна церемонія

LEGO® Harry Potter™. Сортувальна церемонія

Є в наявності
300 грн.
Категорії: LEGO
Артікул: 000387
Розміри: 200мм x 290мм
Вага: 150г
Рік: 2023
Вік: 6+
Кількість сторінок: 32
Палітурка: м'яка
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: LEGO
Перекладач: Микита Янюк

Опис

Подорожуючи сторінками цієї пригодницької книжки, прояви відважність і кмітливість, як учні та вчителі факультету Ґрифіндор!

Продирайся лабіринтами, розв’язуй головоломки та проходь випробування блоками разом із Гаррі, Герміоною і Роном. Збери власну мініфігурку професорки Макґонеґел і приєднуйся до її уроків для юних чарівників і відьом Гоґвортсу!

 

Цікаві факти:

·         Конструктор LEGO має довгу історію. Компанія The Lego Group була заснована ще 1932 року й виготовляла дерев'яні іграшки! Натомість легендарні пластмасові цеглинки з'явилися у 1949 році. З того часу LEGO завойовував серця все більшої кількості дітей протягом багатьох поколінь, а 2000 року Британська асоціація продавців іграшок назвала цеглинку LEGO найзначущішою іграшкою XX століття!

·         У 2019 році ми стали офіційним видавництвом LEGO в Україні й щасливі, що можемо збільшувати армію фанатів легендарних цеглинок. І армію читачів, бо книжки з серії LEGO з коміксами, завданнями та наліпками чудово підходять читачам-початківцям.Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити