LEGO® Гаррі Поттер. Назад у Гоґвортс

LEGO® Гаррі Поттер. Назад у Гоґвортс

Відсутня
250 грн.
Категорії: РОЗВИТОК та ДОЗВІЛЛЯ, LEGO
Артікул: 000097
Розміри: 200мм x 290мм
Вага: 150г
Рік: 2019
Вік: 6+
Кількість сторінок: 32
Палітурка: М'яка
Мова: Українська
Папір: Офсет
Автор: LEGO
Ілюстратор: LEGO

Опис

Легендарному чарівникові потрібна ваша допомога! 

Гаррі відправляється у Гоґвортс — найкращу школу чарів та чаклунства. Та пред тим, як стати справжнісіньким магом, спочатку доведеться впоратись із усіма завданнями.

 

Для чого ми видали  «LEGO® Гаррі Поттер. Назад у Гоґвортс»:

·         Книжка складається з різноманітних завдань на уважність та логіку. Дитина шукатиме відмінності або відповідності, вписуватиме правильні відповіді на запитання дешифраторів, а також проходитиме лабіринти.

·         «LEGO® Гаррі Поттер. Назад у Гоґвортс» — видання для активного дозвілля, яка покликана урізноманітнити розваги дитини та відволікти її від електронних ґаджетів.

·         Ця книжка стане чудовим подарунком для кожної дитини, а надто — для маленьких шанувальників всесвітньо відомої історії Джоан Ролінґ.

·         Разом із книжкою дитина отримає власну колекційну мініфігурку Гаррі Поттера.

Збирайте фігурку Гаррі та вирушайте до Гоґвортської Школи Чарів і Чаклунства навчатися заклинанням, мистецтву польоту, основам захисту від темних чар і багатьом іншим незвичайним предметам! 

 

Цікаві факти:

·         Конструктор LEGO має довгу історію. Компанія The Lego Group була заснована ще 1932 року й виготовляла дерев'яні іграшки! Натомість легендарні пластмасові цеглинки з'явилися у 1949 році. З того часу LEGO завойовував серця все більшої кількості дітей протягом багатьох поколінь, а 2000 року Британська асоціація продавців іграшок назвала цеглинку LEGO найзначущішою іграшкою XX століття!

·         У 2019 році ми стали офіційним видавництвом LEGO в Україні й щасливі, що можемо збільшувати армію фанатів легендарних цеглинок. І армію читачів, бо книжки з серії LEGO з коміксами, завданнями та наліпками чудово підходять читачам-початківцям.

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Вас також можуть зацікавити