Я бачу! А ти? Нестримні машини

Я бачу! А ти? Нестримні машини

Відсутня
270 грн.
Категорії: Віммельбухи, ДОЗВІЛЛЯ, Малюкам
Артікул: 000092
Вага: 400г
Рік: 2019
Вік: 5+
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Мануела Анкутічі
Ілюстратор: Мануела Анкутічі

Опис

Ця книжка — для чутких, мов лисиця, та гострозорих, мов сокіл, для вправних шукачів і нишпорок.

Хто перший помітить мишу в блакитній піжамці? Де заховались троє чаклунів? Перед тобою веселі й барвисті картини-схованки з різним транспортом. Сторінка за сторінкою ти поринатимеш у захопливі пошуки.

 

Як працювати з книжкою:

·         Мануела Анкутічі створила «Я бачу!» поєднавши за кольорами і зібравши у цілісні картини безліч маленьких іграшок, деталей конструкторів та інших маленьких предметів. На кожній розгортці є одна загальна фігура, складена із безлічі дрібних.

·         Різнобарвні картини супроводжують веселі вірші із загадками, що саме необхідно шукати. Уважно читай вірші та розгадуй загадки на кожній сторінці.

·         Головне — бути дуже уважним у пошуку, а також добре рахувати! Адже в багатьох завдннях необхідно відшукати певну кількість персонажів або предметів.

 

Для чого ми видали «Я бачу! А ти? Нестримні машини»: 

·         Ця книжка-гра тренуватиме уважність та здатність до концентрації. Спочатку малюк доклатиме зусиль для пошуку, а згодом знаходитиме все спритніше.

·         Вона чудово підходить для сімейного дозвілля та дружніх веселощів. Заохочуйте якомога більше людей до спільної гри.

·         Завдання у книжці також сприятимуть розвитку мовлення дитини. Читайте разом веселі вірші із завданнями, які дуже влучно переклав відомий український поет та перекладач Юрій Бедрик. А потім запропонуйте дитині детально описувати її знахідки. 

Мисли творчо, шукачу!

Вигадуй власні віршики, щоб загадати ще більше предметів для пошуку. А потім уважно придивись до своїх іграшок і склади нові картини власноруч!

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити