Гільда й Опівнічний Велетень

Гільда й Опівнічний Велетень

Люк Пірсон

Є в наявності
330 грн.
Категорії: Комікси, Читання, Молодша школа, Середня школа
Артікул: 000083
Розміри: 220мм x 305мм x 10мм
Вага: 465г
Рік: 2018
Вік: 6+
Кількість сторінок: 36
Мова: українська
Папір: офсет
Автор: Люк Пірсон
Перекладач: Володимир Чернишенко

Опис

Другий том коміксу про дівчинку з блакитним волоссям. Вирушай разом із Гільдою назустріч новій неймовірній пригоді – спробуйте разом порятувати її дім!

Гільдине життя пішло шкереберть. Здається, вона мусить зміняти рідну домівку, оточену сніговими вершинами, на гамірне місто. Але з якої причини потайні ельфи так прагнуть її прогнати? І чому лише вона одна здатна їх бачити? Нарешті – що то за таємничий велетень, який приходить щоночі?

 

Чому варто придбати:

·         Комікси про Гільду викликають у дітей бажання зазирати у книжки щодня, а з цікавості непомітно формується звичка!

·         Гільда живе звичайне життя маленької дівчинки. У неї є мама, затишний будинок і шкільні друзі, з якими вона потрапляє у пригоди.

·         А ще у Гільди блакитне волосся і домашній улюбленець – лисоолень. Вечорами, після того як зробить домашку, вона частенько зустрічається з ельфами й тролями. Ой, здається, Гільда зовсім не схожа на інших дівчаток її віку!

·         Ось чому про неї так цікаво читати! А ще розглядати малюнки, бо ж усі історії про Гільду – це комікси. У них завжди є простір для фантазії: можна не лише читати репліки персонажів, а й вигадувати історії самотужки! 

 

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Люк Пірсон
Люк
Пірсон
Люк Пірсон — британський ілюстратор та мультиплікатор. Його талант відзначений численними нагородами — зокрема, комікс «Гільда і парад птахів» номінувався на престижну премію Айснера, а мультсеріал «Гільда» за однойменною серією коміксів переміг у трьох номінаціях 46-ї денної премії «Еммі» та отримав дитячу премію BAFTA.
Вас також можуть зацікавити