Безкоштовна доставка від 1000 грн

Ферма з перевертом

Ферма з перевертом

Аксель Шеффлер

Відсутня
300 грн.
Категорії: ДОЗВІЛЛЯ, Малюкам, Перші книжки
Артікул: 000200
Розміри: 245мм x 190мм x 16мм
Вага: 585г
Рік: 2021
Вік: 3+
Кількість сторінок: 24
Палітурка: тверда
Мова: українська
Папір: картон
Автор: Аксель Шеффлер
Ілюстратор: Аксель Шеффлер

Опис

У видавництві живуть дивовижні створіння! Цавця, вілочка і собандик..

Аж 121 кумедна комбінація тварин у новинці від Акселя Шеффлера «Ферма з перевертом»!

 

Чому варто придбати:

·         Море сміху гарантовано і малятам, і дорослим. Ця книжка-смішинка складається з розрізаних навпіл сторінок на пружині, завдяки чому всі тваринки на фермі перемішалися.

·         Ця книжка для малят незвичайна: кожна сторінка поділена навпіл і може перегортатися незалежно від іншої. Що це означає? Окрім корівки, вівці, свині та інших мешканців ферми, гортаючи половинки сторінок у різні боки, можна побачити й чималу кількість чудернацьких створінь…

·         Те саме відбулося і з віршиками-загадками у перекладі незрівнянного Володимира Чернишенка. Знайшовши обидві половинки одного кольору, читачі дізнаються, про кого йдеться у віршику. А наймолодшим слухачам у цьому допоможуть звуки, що їх видає кожна з тварин.

 

Цікавий факт:

·         Книжка-смішинка має чарівні ілюстрації Акселя Шеффлера та веселі віршики у перекладі Володимира Чернишенка, що припадуть до серця всій родині. Ідеальна книжка для розвитку фантазії та створення хорошого настрою!Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Про автора
Аксель Шеффлер
Аксель
Шеффлер

Аксель Шеффлер — німецький художник-ілюстратор та автор дитячих книжок. Отримав художню освіту у Великобританії, де зараз і мешкає. Крім власної серії «Шусть і Шуня», Аксель проілюстрував книги відомих дитячих письменників, зокрема Джулії Дональдсон (серія про Ґруфало, «Місце на мітлі», «Зоґ», «Равлик і кит» та багато інших). 

Вас також можуть зацікавити