Безкоштовна доставка від 1000 грн

Живі кольори

Живі кольори

Ерве Тюлле

Відсутня
300 грн.
Категорії: ДОЗВІЛЛЯ, Малюкам, Перші книжки
Артікул: 000050
Розміри: 220мм x 220мм x 9мм
Вага: 390г
Рік: 2017
Вік: 3+
Кількість сторінок: 68
Мова: Українська
Папір: офсет
Автор: Ерве Тюлле
Ілюстратор: Ерве Тюлле

Опис

Що буде, якщо змішати жовту та синю фарби? А синю та червону? У новій книжці від геніального французького ілюстратора усі кольори оживають. Варто лише постукати по сторінках! Відчуй себе чарівником – забарвлюй, розтирай, тряси та веселися… Мерщій до гри!

Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Про автора
Ерве Тюлле
Ерве
Тюлле

Ерве Тюлле — відомий французький письменник і художник, книжки якого змушують дитину повірити в диво і, до того ж, розкривають її творчий потенціал. Письменник входить в число найбільш затребуваних авторів у світовій дитячій літературі. Його книги, здатні зачаровувати, покликані розвивати уяву та кмітливість, а головне, вчити не боятися їх використовувати!


"Живі книги" Ерве Тюлле, це одночасно і книжки, і ігри, які допоможуть малюкові повправлятися у творчості. Діти дізнаються, що таке колір і геометричні фігури, завдання з книжок розвивають абстрактне і просторове мислення, вчать рахувати. Завдяки цим шедеврам письменник чотири рази ставав лауреатом різних літературних премій. Серед них — премія Чарівників (Sorcieres Prize) в 2011 році за найвідомішу «Живу книжку» з мільйонним тиражем. А слідом за нею улюблена багатьма «Живі Кольори», що отримала премію Pepite Prize of digital creation на фестивалі дитячої книги в Монтре і абсолютний хіт «Мої КАРАКУЛЬКИ».


На перший погляд може здаватися, що у цих книжках немає магії, лише хаотично розташовані великі та маленькі кружечки, плями фарби й нескладні завдання. Однак погодьтеся, що може бути веселіше за книжку, яку можна не тільки читати, а й розмальовувати, перевертати, мацати і натискати! Ми радимо її батькам, які мріють, щоб діти відчули себе чарівниками і не боялися виходити за межі, самостійно творити дива. Обережно: ці книги затягують не гірше за найновіші електронні іграшки!

Вас також можуть зацікавити