Завершення конкурсу #StayHomeAndDraw

Завершення конкурсу #StayHomeAndDraw

Пам'ятаєте, ми організували в березні  конкурс дитячих малюнків на тему «Мій світ Minecraft» і навіть продовжили його до кінця карантину!?!

Друзі, цей день настав. Команда «Артбукс» активно готується до виходу з дистанційного режиму, а це значить, що ми припиняємо приймати роботи від учасників конкурсу і починаємо відбір найкращих із них!


За цей час ми отримали на пошту видавництва та переглянули серед опублікованих в мережі Instagram неймовірну кількість малюнків. Найоригінальніші фото наших маленьких читачів із малюнками Minecraft вже отримали свої призи, а ось офіційна церемонія нагородження за кращий малюнок мала проводитися під час Книжкового Арсеналу.

Як ви, напевно, вже знаєте, Книжковий Арсенал перенесений на 2021 рік у зв'язку з епідемічною ситуацією. А щоб нашим талановитим митцям не довелося чекати так довго, а їхня творчість була оцінена як належить, ми оголошуватимемо переможців на День захисту дітей 1 червня!

Нагородження переможців конкурсу #StayHomeAndDraw проводитиметься у режимі онлайн. Тож чекаємо вас в ефірі, озвучимо наших переможців і всі разом відсвяткуємо Міжнародний день захисту дітей. УРА!


Поширити: