Велетенський набір із 6 книжок

Велетенський набір із 6 книжок

Відсутня
1299 грн.
1740грн.
Категорії: Енциклопедії
Артікул: 100079
Розміри: 245мм x 295мм x 65мм
Вага: 2640г
Вік: 5+
Кількість сторінок: 16
Палітурка: тверда
Мова: український
Папір: офсет
Автор: Алекс Фріс
Перекладач: Марта Сахно, Олексій Кондратюк, Ганна Кирієнко
Ілюстратор: Фабіано Фіорін

Опис

ДИВОВИЖНИЙ НАБІР популярних серед дітей енциклопедій з величезними розгортками!

Завдяки сторінкам, що розкладаються, можна розглянути приголомшливі світи в усіх подробицях.
Гігантські розвороти кожної книги справляють незабутнє враження на маленьких дослідників. Діти легко запам'ятовують цікаві та важливі факти, а потім дивують бабусь, дідусів і друзів своєю ерудицією.
А деякі факти здивують навіть дорослих! 
Приголомшливі ілюстрації нікого не залишать байдужими. Продумана подача інформації познайомить дитину з чудовим світом нових знань, якими вона пишатиметься!

Чому варто придбати:

  • Корисний подарунок, який вразить КОЖНУ дитину! Турбуватися та радувати дітей - легко!
  • «Велика книга морських мешканців» розвиває навички дослідника: дитина навчиться порівнювати та класифікувати тварин, дізнається, яка тварина найбільша, яка найменша, найдовша і найважча серед усіх морських мешканців.
  • «Велика книга комах і не тільки» розповість маленьким дослідникам про найсильніших, найдовших, найважчих комах, познайомить з невидимими та смертоносними видами, а також навчить порівнювати та класифікувати їх.
  • «Велика книга тварин» допоможе пробудити в дитині інтерес до тварин, познайомить найбільшими, яка найменшими, найдовшими та найважчими тваринами.
  • «Велика книга динозаврів» розповість юним дослідникам про розміри, харчування, а головне — про дивовижні особливості кожного зі згаданих тут динозаврів.
  • «Велика книга про тіло» окрім велетенських схем із будовою, має безліч фактів на кожній сторінці, які покажуть дитині взаємозв’язок між харчуванням, фізичним станом і функціями організму. А після прочитання всієї книжки, в кінці на дитину чекатиме вікторина!
Цікаві факти:

  • Ілюстратор Фабіано Фіорін здобув ступінь магістра у Венеціанському державному художньому інституті й малює вже понад 30 років. І хоча він починав свою кар’єру як карикатурист та дизайнер коміксів, згодом перейшов до ілюстрування дитячих книжок.
  • Його роботи було відзначено на багатьох міжнародних конкурсах, і зараз Фабіано співпрацює із найбільшими видавцями, такими як Mondadori, Usborne, Oxford University Press та іншими.
  • Останнім часом італієць експериментує із новими методами комунікації через живопис, створюючи альтернативний всесвіт, де жінки є головними героїнями.

До набору входять:

Велика книга зірок і планет

Велика книга комах і не тільки

Велика книга тварин

Велика книга морських мешканців

Велика книга динозаврів

Велика книга про тілоДокладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки