0
0
Ваш кошик
0,00 грн
ПН-ПТ 09:00-19:00, СБ 10:00-17:00
0 (800) 30 90 03

#StayHomeAndDraw

Оголошуємо конкурс дитячих малюнків Minecraft з призовим фондом 20 тисяч гривень!

Саме час підтримати наших батьків та дітей, які вже не знають чим зайнятися під час карантину. Ми підготували для вас надзвичайну новину!

Ваші діти НЕ уявляють життя без Майнкрафта? Знають про нього все?! Тоді їм терміново треба взяти участь у нашому конкурсі малюнків за мотивами улюбленої гри!

Саме сьогодні видавництво АРТБУКС оголошує про початок конкурсу!

Приймаємо малюнки дітей ВІКОМ до 15 років. Тема – "Мій світ Minecraft!" Усі малюнки можна надсилати в цифровому форматі на електронну адресу book@artbooks.com.ua  ОБОВ'ЯЗКОВО вказуйте ім'я, прізвище, вік та місто проживання автора малюнку.

Найкращі роботи будуть визначати наші журі, після цього малюнки необхідно буде надіслати нам поштою! Приймаються роботи розміром від А4 та більші. Техніка виконання будь-яка: олівці, фломастери, фарби.

Ми визначимо переможців у двох вікових категоріях: до 9 років та з 9 до 15 років

А зараз найприємніше! Призи!!!

1 місце — 3 000 грн на придбання будь-яких книжок видавництва Артбукс і фірмовий рюкзак Minecraft категорія до 9 років.

2 місце — 2 000 грн на придбання будь-яких книжок видавництва та фірмова футболка Minecraft категорія до 9 років.

3 місце — 1000 грн на придбання будь-яких книжок Артбукс та фірмова кепка Minecraft категорія до 9 років.


1 місце — 3 000 грн на придбання будь-яких книжок видавництва Артбукс і фірмовий рюкзак Minecraft категорія 9 до 15 років.

2 місце — 2 000 грн на придбання будь-яких книжок видавництва та фірмова футболка Minecraft категорія 9 до 15 років.

3 місце — 1000 грн на придбання будь-яких книжок Артбукс та фірмова кепка Minecraft категорія 9 до 15 років.


5 грошових призів за найоригінальніші фото ваших дітей з малюнком Minecraft! Не забувайте ставити хештег #StayHomeAndDraw та позначати нас на фото


Термін подачі малюнків з 20 березня по 1 травня! Переможців визначить незалежне журі! Нагородження відбудеться під час Книжкового Арсеналу!

Олівці, фарби і папір вам у поміч! Кількість малюнків не обмежена! Нумо підтримувати один одного, зробімо так, щоб якомога більше дітей долучилося до нашого конкурсу!

Умови: лайк посту Facebook, Instagram, підписка @artbooks.ua, прохання поділитися нашим дописом та хештегом #StayHomeAndDraw