0
0
Ваша корзина
0 грн
ПН-ПТ 09:00-19:00, СБ 10:00-17:00
0 (800) 30 90 03
Мій віммельдень

Мій віммельдень

Светлана Гриб

Есть в наличии
250 грн.
Категории: Виммельбухи
Артикул: 000078
Размеры: 260мм x 335мм
Вес: 0.295кг
Год: 2018
Возраст: 0-5 лет
Кол-во страниц: 12
Язык: Украинский
Бумага: картон
Автор: Светлана Гриб
Иллюстратор: Светлана Гриб

Описание

Этот яркий виммельбух поможет малышам дать ответы на множество важных вопросов. Какие привычки помогают оставаться активными и энергичными, а какие, наоборот, могут навредить здоровью? Как укрепить иммунитет и сохранить хорошее настроение? Зачем соблюдать правила дорожного движения, сортировать мусора и убирать за своей собакой? Давайте вместе подумаем о преимуществах правильного питания, физических упражнений и здравого смысла.

Чому варто придбати:

  • 0–2 роки. Починайте гру з одного розвороту, щоб малюк не втомився від надміру інформації. Ознайомтеся з темою книжки, зверніть увагу на її розмір та колір. Показуйте та чітко називайте предмети та персонажів. Так дитина вивчатиме навколишній світ і розвиватиме словниковий запас. Різні історії за одним розворотом можна вигадувати протягом цілого тижня.

  • 3 роки. У цьому віці дитина здатна сприймати більшу кількість інформації, довше зосереджуватися. Ви можете разом вигадувати вже складніші історії, а також згадувати і знаходити героїв, про яких йшлося раніше. Так малюк буде тренувати пам’ять і уважність. Придивляйтеся до дрібниць. Вони наштовхують на нові сюжети. Потроху починайте рахувати: запропонуйте малюку визначити, скільки на сторінці мавпочок або жовтих машин.

  • 4 роки. Від простої лічби можна переходити до складніших задач. У цьому віці дитині важливо навчитися встановлювати причинно-наслідкові зв’язки та розвивати емоційну сферу. Якщо на сторінці зображена якась складна ситуація чи прикрий випадок запропонуйте дитині самотужки знайти вихід, але будьте готові підказати кілька можливих варіантів.

  • 5–6 років. Уміння складати розповідь за малюнками — важливий показник готовності до школи. Мотивуйте дитину до створення власної історії. Придумайте їй назву та запишіть. Звертайте увагу на те, чим цікавиться малюк і про що фантазує. Допомагайте розвивати словниковий запас, підказуючи синоніми! 

Подробное описание

Ваш отзыв

Будем рады, если Вы оставите один из профилей ваших соцсетей

Спасибо!

Ваш отзыв отправлен, он появится после проверки.

Отзывы

Отзывов пока нет


Об авторе
Светлана Гриб
Светлана
Гриб
Другие книги автора


Подробное описание
Вас также могут заинтересовать