Безкоштовна доставка від 1000 грн

Різдвяно з АРТБУКС

Різдвяно з АРТБУКСМи в АРТБУКС впевнені, що наша різдвяна серія книжок така ж довгоочікувана для маленьких читачів, як і самі свята Нового Року та Різдва, до початку яких залишилось зовсім трішки. Саме тому нагадуємо вам, що вже час обирати подарунки. А ми, своєю чергою, потурбуємося про те, щоб Святий Миколай вчасно доставив їх під ялинку!)

З такої святкової нагоди ми підготували серію тематичних книжок для різних вікових категорій та вподобань. Батькам наймолодших читачів та читачок радимо звернути увагу на нові захопливі пригоди улюблених героїв у виданнях «Шусть і Шуня. Випав сніг» та «Шусть і Шуня. Різдвяна ялинка». Зворушливі історії талановитого письменника та ілюстратора Акселя Шеффлера навчать ваших дітей бути співчутливими та пробачати одне одного. Запевняємо також, що після прочитання книжки «Шусть і Шуня. Випав сніг» ваш малюк обов'язково захоче зліпити снігову мишу або кроленя, або вашого домашнього улюбленця... Тож як слід підготуйтеся до такого веселого сімейного дозвілля)

Ще один наш безперечний святковий фаворит із серії «Сонні книжки» — «Святкова, чудова новобудова». Обіцяємо: «Святкова, чудова новобудова» вкладе спати навіть найзавзятіших непосид та залишить після себе лише найтепліші та найкращі враження.

АРТБУКС попіклувався про ваше ідеальне сімейне Різдво та гарний святковий настрій. Завдяки нашим новинкам малеча порине у казкову атмосферу зимових свят: дізнається потаємні секрети головного зимового персонажа в книзі «Рік Санти», допоможе феї пройти зоряним шляхом до новорічної ялинки у «Різдвяних лабіринтах» та навіть візьме участь у святковій рятувальній операції разом зі сміливими динозавриками з книжки «Динослужба рятує Різдво».

Бездоганним новорічним подарунком для старших шанувальників також стане офіційний календар гри Fortnite. Цей календар — гармонічне поєднання барвистих зображень й організованості. Завбачливо попереджаємо, що на споглядання ілюстрованої лінійки культових костюмів Fortnite піде не одна година)

Обирайте, що вам ближче до душі, та потіште своїх дітлахів омріяними подарунками!

 


Поширити: