Набір LEGO

Набір LEGO

Відсутня
1199 грн.
1540грн.
Категорії: РОЗВИТОК та ДОЗВІЛЛЯ, Розмальовки, Стікербуки
Артікул: 100098
Розміри: 245мм x 320мм x 65мм
Вага: 2150г
Рік: 2020-2021
Вік: 4+,7+
Мова: українська

Опис

Добірка із семи книжок Lego для веселого та пізнавального дозвілля разом з улюбленими героями! Саме час запастися кольоровими олівцями, ручками та стікерами для початку цієї захопливої книжкової подорожі! Починаємо?!


До набору входять:


Чому варто придбати:

  • «1001 стікер. Дивовижні динозаври» пропонує дітям безліч завдань. Озброївшись олівцем та наліпками з цієї книжки, відвідувачі парку вирушатимуть ловити динозаврів, які втекли, досліджувати нові види та допомагати працівникам лабораторії.
  • Стікербуки ідеально підходять для активного відпочинку дитини. До того ж, вони чудово тренують дрібну моторику.
  • Розмальовки однаково люблять і хлопчики, і дівчатка! Особливо, якщо це розмальовки із завданнями серії LEGO «Розважайся та малюй».
  • На дитину чекає безліч цікавих завдань на логіку, пам'ять, концентрацію, а також багато-багато веселощів завдяки улюбленим персонажам.
  • «Магічний віммельбух» надовго захопить навіть найнепосидючіших дітей та сприятиме розвитку у них звички проводити дозвілля із книжкою.


Цікаві факти:

  1. Конструктор LEGO має довгу історію. Компанія The Lego Group була заснована ще 1932 року й виготовляла дерев'яні іграшки! Натомість легендарні пластмасові цеглинки з'явилися у 1949 році. З того часу LEGO завойовував серця все більшої кількості дітей протягом багатьох поколінь, а 2000 року Британська асоціація продавців іграшок назвала цеглинку LEGO найзначущішою іграшкою XX століття!
  2. У 2019 році ми стали офіційним видавництвом LEGO в Україні й щасливі, що можемо збільшувати армію фанатів легендарних цеглинок. І армію читачів, бо книжки з серії LEGO з коміксами, завданнями та наліпками чудово підходять читачам-початківцям.
Докладний опис

Ваш відгук

Будемо раді, якщо Ви залишите один з профілів ваших соцмереж

Дякую!

Ваш відгук відправлений, він з'явиться пiсля перевiрки.

Відгуки

Відгуків поки немає


Вас також можуть зацікавити